رفتن به مطلب

من تازه واردم

پست های پیشنهاد شده

سلام من تازه می خواهم با این سرویس ورد پرس کار کنم لطفا راهنماییم کنید

تجربه وبلاگ نویسی دارم

http://clipaparat.mihanblog.com/

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش آمدید (برای شروع لطفا قوانین را بخوانید)

قصد شروع کار با وردپرس را دارید؟

اگر فقط نیاز به جایی برای نوشتن دارید ، که سرویسهای وبلاگ نویسی ایرانی هستند که از وردپرس استفاده میکنند

اگر قصد راه‌اندازی سایت را دارید؛ مسلما نیاز به هاست و دامین دارید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش آمدید (برای شروع لطفا قوانین را بخوانید)

قصد شروع کار با وردپرس را دارید؟

اگر فقط نیاز به جایی برای نوشتن دارید ، که سرویسهای وبلاگ نویسی ایرانی هستند که از وردپرس استفاده میکنند

اگر قصد راه‌اندازی سایت را دارید؛ مسلما نیاز به هاست و دامین دارید

با سلام بله می خواهم یک سایت با هاست و دامنه بسازم تجربه وبلاگ نویسی و آشنایی با ا تی ام ال و پی اچ پی رو هم در حد متوسط دارم اشکالی نداره اول روی هاست رایگان باشه بعد انتقال داد به هاست پولی

لینک به ارسال

با سلام بله می خواهم یک سایت با هاست و دامنه بسازم تجربه وبلاگ نویسی و آشنایی با ا تی ام ال و پی اچ پی رو هم در حد متوسط دارم اشکالی نداره اول روی هاست رایگان باشه بعد انتقال داد به هاست پولی

سلام.خوش اومدید به وردپرس

ببینید یک نکته ای رو بگم. همون اول کار ارزش مطالبت رو نیار پاین و یا ننویس و یا اینکه در یک سرویس وبلاگ نویسی بنویس و یا اینکه حتما روی هاست پولی بنویس... هاست رایگان ارزشش رو نداره... اینم از راهنمایی من...

لینک به ارسال

ببینید یک نکته ای رو بگم. همون اول کار ارزش مطالبت رو نیار پاین و یا ننویس و یا اینکه در یک سرویس وبلاگ نویسی بنویس و یا اینکه حتما روی هاست پولی بنویس... هاست رایگان ارزشش رو نداره... اینم از راهنمایی من...

ممنون از راهنماییتون الان تو چه سرویسی هاست بگیرم بهتره و همیشگی هست هزینه اش خیلی میشه

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون الان تو چه سرویسی هاست بگیرم بهتره و همیشگی هست هزینه اش خیلی میشه

از سایت ********** سرویس بگیری بهتر هم سرور های قوی داره هم پشتیبانی قوی و هرسوالی بپرسی کمکت میکنه قیمت هاشم توی سایتش هست.

ویرایش شده توسط Morteza
تبلیغ ممنوع!
لینک به ارسال

من هیچ سرویسی رو معرفی نمیکنم. چرا که میشه تبلیغاتی...

ولی میتونید از این تایپیک کمک بگیرید.

لینک به ارسال

یه سوال نمیشه قبل از خرید هاست با wamserver آزمایشی کار کرد الان با این وضع که سرور ها اطمینانی نیستند چی کار باید کرد میشه بگید می دونم تبلیغات میشه بگید ولی حداقل بگید خودتون از چه هاستی استفاده می کنید

لینک به ارسال

به طور وحشتناكي با اين حرف مخالفم :D

من هاست هاي رايگان زيادي رو امتحان كردم و بعد از مدتي بدليل همين ارزش مطالب سايتو آوردم روي هاست پولي بعد يه هفته هر كي ميومد سايتمونو هك مي كردو مي رفت و كلي مشكلات ديگه از لايسنس تريال سي پنل بگير تا داون شدن و ... يه بار اگه با هاست رايگان كار كرده باشي (البته نه هر هاست رايگاني) اين حرف رو نمي زني ... و از همه مهم تر وقتي مصرف منابع در اون حدي نيست كه بخاي براش پول پدي چه نيازي هست پولتو دور بريزي ؟! نميدونم چرا اين ذهنيت وجود داره كه هر چي گرون تر باشه بهتره ...

لینک به ارسال

من خودم از یک هاست رایگان حدود یکسال است استفاده می کنم برای تبادل لینک سه طرفه مشکلی پیش نیامده!! و هنوز پابرجاست

الان ولی سرورهای هاست رایگان نمی دونم چی شده نمیشه تو منیجر پوشه ورود پرس رو آپلود کنم کی درست میشه وضع هاست ها

لینک به ارسال

كدوم هاست رايگان ؟

اين مشكل احتمالا بدليل اينه كه محدوديت حجم گذاشتن برا فايل آپلودي ...

مي تونيد به صورت چند تيكه ، آپلود كنيد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

چطور قالب های انگلیسی رو ترجمه کنند آیا اینکار خیلی طولانی و سخت است آیا نرم افزاری هست که بشه سریع قالب درست کرد با دریم دیور میشه برای ورپرس درست کرد

لینک به ارسال

من خودم از یک هاست رایگان حدود یکسال است استفاده می کنم برای تبادل لینک سه طرفه مشکلی پیش نیامده!! و هنوز پابرجاست

الان ولی سرورهای هاست رایگان نمی دونم چی شده نمیشه تو منیجر پوشه ورود پرس رو آپلود کنم کی درست میشه وضع هاست ها

بله متاسفانه اغلب هاستهای رایگان دچار مشکل شدن.....

با برنامه Artisteer و..... که آموزشهای اون هم موجوده میشه پوسته ساخت(ساختن با طراحی کردن متفاوته)

آموزش برنامه

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/66-طراحی-قالب-فارسی-وردپرس-با-نرم-افزار-artisteer/

طراحی ساده پوسته

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/182-آموزش-طراحی-قالب-وردپرس-به-زبان-ساده/

آموزشهای فارسی سازی....

http://forum.wp-parsi.com/topic/4769-دنبال-آموزش-ترجمه-ي-پوسته-هستم/page__fromsearch__1

ویرایش شده توسط xiiiah
لینک به ارسال

با سلام تا 10 20 دقیقه دیگه هاستی که خریدم با دامنه فعال میشه نمیدونم چطور وردپرس رو نصب کنم مثل هاست رایگان است لطفا راهنمایی کنید که باید چی کار کنم

لینک به ارسال

برای شروع روی لوکال هاست کار کنید از همه بهتره نرم افزار appserv را دانلود و نصب کنید وطبق این آموزش پیش برید

لینک به ارسال

رو لوکال کار کردین بعد برین روی هاست رایگان ست کنین دیدین ازش رازی هستین دیگه هاست پولی بگیرین.نظر منه

لینک به ارسال

جناب من الان هاست خریدم!! لطفا بگید الان چی کار باید کنم

مبارک باشه ، الان باید به سلامتی وردپرس رو نصب کنید

لینک آموزش :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/171-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

مبارک باشه ، الان باید به سلامتی وردپرس رو نصب کنید

لینک آموزش :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/171-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

ممنون همه اون کارها را روی هاستم انجام دادم ولی دامنه ام باز نمیشه تایید هم شده مشکل از چیه من مثلا من پوشه وردپرس رو در این آدرس یختم domin.ir/first

ولی باز کار نمی کنه

لینک به ارسال

دوست عزیز ببینید برای هر سوال باید تاپیک جداگانه باز کنید . عنوان تاپیکتون هم زیاد مناسب نیست .

هر سوالی دارید در قسمت مربوطه تاپیک بزتید و موضوع رو هم بصورت صحیح و مرتبط با سوالتون انتخاب بفرمایید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...