9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به تمامی عزیزان

من یک سایت وردپرسی زدم و به حالت وردپرس شبکه درآوردم فقط من یه سوال دارم به چه صورت من می توانم در تمامی سایت های ساخته شده و یا سایت هایی که بعدا ساخته می شود یک دسته بندی خاص داشته باشم ؟

میشه لطفا راهنماییم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی نیست کمکم کنه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوالتون خیلی مشخص نیست.بیشتر توضیح بدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، lord_viper گفته است :

سوالتون خیلی مشخص نیست.بیشتر توضیح بدین

من وردپرس شبکه نصب کردم یک سری سایت خودم ساختم و در ایندخ خم یکسری دیگه میخوام بسازم بعد دسترسی نویسنده رو می خوام به این سایت ها بدم که فقط بتونن نوشته اضافه کنن حالا من میخوام دسته بندی داخل نوشته ها در تمامی سایت هام یکسان باشند و زمانی که ساخته میشن این دسته بندی واحد برای همشون یکی باشه

البته می خوام اگر من زمانی دسته بندی از داشبورد شبکه تغییر دادم همه دسته های سایت ها هم تغییر کند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، farahani گفته است :

من وردپرس شبکه نصب کردم یک سری سایت خودم ساختم و در ایندخ خم یکسری دیگه میخوام بسازم بعد دسترسی نویسنده رو می خوام به این سایت ها بدم که فقط بتونن نوشته اضافه کنن حالا من میخوام دسته بندی داخل نوشته ها در تمامی سایت هام یکسان باشند و زمانی که ساخته میشن این دسته بندی واحد برای همشون یکی باشه

البته می خوام اگر من زمانی دسته بندی از داشبورد شبکه تغییر دادم همه دسته های سایت ها هم تغییر کند

لطفا این دو صفحه رو مطالعه بکنید : 

https://buddydev.com/wordpress-mu/want-global-categories-tags-taxonomies-across-wordpress-multisite-network/

و یک پلاگین : 

https://buddydev.com/plugins/mu-global-terms/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، progpars.com گفته است :

ممنون خیلی لطف کردید همون کار رو کردم که شما فرستادید و درست شد ممنونم

یه سوال اگر بخوام برای هرسایت یه عکس به عنوان تصویر اواتار بزنن از چی استفاده کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
<?php
  /*
    Plugin Name: Network Default Avatar
    Description:  This Plugin sets the default avatar network-wide
    */

class Network_Default_Avatars {

// configure these two variables
    static $name = "Network Default";  // text description of avatar... ie "Mystery Man"
    static $avatar = "http://example.com/default-avatar.png";  // URL of avatar

function __construct() {

// default avatar
        add_filter( 'avatar_defaults', array( $this, 'avatar_defaults' ) );
        add_filter( 'default_option_avatar_default', array( $this, 'default_avatar' ) ); 

}

// add to list of default avatars
    function avatar_defaults ($avatar_defaults) {
        $ib_avatar[self::$avatar] = self::$name;
        return array_merge( $ib_avatar,$avatar_defaults ); // Put our custom avatars on top
    }

function default_avatar () {
        return self::$avatar;
    }

}

new Network_Default_Avatars();

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، progpars.com گفته است :

<?php
  /*
    Plugin Name: Network Default Avatar
    Description:  This Plugin sets the default avatar network-wide
    */

class Network_Default_Avatars {

// configure these two variables
    static $name = "Network Default";  // text description of avatar... ie "Mystery Man"
    static $avatar = "http://example.com/default-avatar.png";  // URL of avatar

function __construct() {

// default avatar
        add_filter( 'avatar_defaults', array( $this, 'avatar_defaults' ) );
        add_filter( 'default_option_avatar_default', array( $this, 'default_avatar' ) ); 

}

// add to list of default avatars
    function avatar_defaults ($avatar_defaults) {
        $ib_avatar[self::$avatar] = self::$name;
        return array_merge( $ib_avatar,$avatar_defaults ); // Put our custom avatars on top
    }

function default_avatar () {
        return self::$avatar;
    }

}

new Network_Default_Avatars();

خیلی لطف کردیدد فقط میشه بگید این کد رو کجا اضافه کنم ببخشیدا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید درست شد اصلا یادم نبود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sydvza
      باسلام و درود.
      من مشکل دارم و مشکل من دیده نشدن دسته بندی هایم در نتایج جستجو گوگل هست.
      بلفرض مثال یکی از دسته بندیام که با کلیدواژه افزونه وردپرس سئو کردم متاسفانه حتی جز ده صفحه هم نیستم
      سایتم جهت انالیز
      https://dackeh.com
    • توسط ali.akbar6531
      سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم.
      من یه قالب دانلود موزیک طراحی کردم که برای پست های ( موزیک + ویدئو ) 2 قالب متفاوت داره.
      لینک اسکرین شات :
      2 تا فایل (category-music.php) و (category-video.php) ساختم که طرح این 2 قالب پستُ داخلش ریختم.
      در فایل (category.php) هم شناسه دسته بندی موزیک و ویدئو رو نوشتم که : اگه پست موزیک بود، قالب موزیک نمایش داده بشه. همینطور برای ویدئو.
      اما مشکلی که دارم :
      وقتی از سایدبار ، دسته بندی موزیک و ویدئو رو انتخاب میکنم قالب بدرستی نمایش داده میشه. همینطور single-music .
      ولی وقتی صفحه اصلی سایت رو میارم، کل قالب بهم میخوره. از تمام این بخش ها ( هدر + سایدبار راست و چپ + فوتر ) 3 تا نمایش داده میشه. مثلاً : تابع هدر ( <?php get_header(); ?> ) که در فایلهای index + category-music + category-video هست، هر 3 در صفحه اول نمایش داده میشه.

لطفاً راهنماییم کنید، خیلی ممنون میشم.
      با احترام و تشکر

• توسط ragbook
      با سلام

طی یک اشتباه من دسته بندی هایی نیاز نداشتم پاک کردم ولی متاسفانه بعدا کلی ارور 404 توی وب مستر برام اومد
      301 کردن همه لینک ها زمان بر هست

چطوری میتونم از بک آپ قبلام فقط دسته بندی های وردپرس رو دوباره آپلود کنم توی دیتابیس ؟

ممنونم
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من با راهنمایی آقای علیزاده گرانقدر می‌خواهم یک منوی درختی برای وردپرس آماده کنم که کلا با css باشه. البته چند یرادی است که طی تاپیک حل میشه. شاید بعدا دیگران هم ازش استفاده کردند.
      آقای علیزاده من کدهای آماده زیر را بر حسب نیازم تنظیم کردم. فقط نمی تونم راست چینش کنم. یعنی می خوام مثل تصویر زیر بشه. هرچی از float و text-align استفاده کردم نتونستم حل کنم. میشه شما راهنمایی کنین.

<!DOCTYPE html> <html> <head> <style type="text/css"> body { margin: 30px; font-family: sans-serif; } #fontSizeWrapper { font-size: 16px; } #fontSize { width: 100px; font-size: 1em; } /* ————————————————————– Tree core styles */ .tree { margin: 1em; } .tree input { position: absolute; clip: rect(0, 0, 0, 0); } .tree input ~ ul { display: none; } .tree input:checked ~ ul { display: block; } /* ————————————————————– Tree rows */ .tree li { line-height: 1.2; position: relative; padding: 0 0 1em 1em; list-style-type:none; } .tree ul li { padding: 1em 0 0 1em; } .tree > li:last-child { padding-bottom: 0; } /* ————————————————————– Tree labels */ .tree_label { position: relative; display: inline-block; background: #ccc; padding: 2px 7px; border-right: 2px solid #000 } label.tree_label { cursor: pointer; } label.tree_label:hover { color: #666; } /* ————————————————————– Tree expanded icon */ label.tree_label:before { background: #000; color: #fff; position: relative; z-index: 1; float: left; margin: 0 1em 0 -2em; width: 1em; height: 1em; border-radius: 1em; content: '+'; text-align: center; line-height: .9em; } :checked ~ label.tree_label:before { content: '–'; } /* ————————————————————– Tree branches */ label.tree_label:after { border-bottom: 0; } .tree li:last-child:before { height: 1em; bottom: auto; } .tree > li:last-child:before { display: none; } .tree_custom { display: block; background: #eee; padding: 1em; border-radius: 0.3em; } </style></head> <body> <ul class="tree"> <li> <input type="checkbox" id="c5" /> <label class="tree_label" for="c5">Level 0</label> <ul> <li> <input type="checkbox" id="c6" /> <label for="c6" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> </ul> </li> <li> <input type="checkbox" id="c7" /> <label for="c7" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> <li> <input type="checkbox" id="c8" /> <label for="c8" class="tree_label">Level 2</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 3</span></li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </body> </html>  
    • توسط miraziz
      با سلام. وقتی در گوگل نام سایتم را جستجو می کنم در زیر عنوان سایت برچسب هایی که در محتوای اهمیت زیادی دارد را نشان می دهد (مانند عکس زیر)
      می خواستم بدونم راهی هست که به جای آن برچسب ها دسته‌ها سایت را به گوگل جهت نمایش معرفی کنم؟