رفتن به مطلب

اصلاح در سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه قالب وردرپس خریدم که یه مشکلی داره

وقتی مشتری محصولی را به سبد خریدش اضافه میکنه تعداد محصولات اضافه شده توی سبد میاد اما وقتی روی سبد خرید کلیک میکنهبه جای اینکه جزئیات خرید و پرداخت را ببینه با یه صفحه خالی روبه رو میشه انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده/ مشکل کجاست؟

لطفا راهنمایی کامل بکنید. باید شورت کد را کجا کپی کنم

این لینک وب سایت من

worldcarpett.ir

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، kazempour1369 گفته است :

وقتی مشتری محصولی را به سبد خریدش اضافه میکنه تعداد محصولات اضافه شده توی سبد میاد اما وقتی روی سبد خرید کلیک میکنهبه جای اینکه جزئیات خرید و پرداخت را ببینه با یه صفحه خالی روبه رو میشه انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده/ مشکل کجاست؟

برگه تون مشکلی نداره

پیوندهای یکتا رو باید تغییر بدین.

پیوندهای یکتا باید نام نوشته باشه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، kazempour1369 گفته است :

سلام

دوستان من یه قالب وردرپس خریدم که یه مشکلی داره

لطفا راهنمایی کامل بکنید. باید شورت کد را کجا کپی کنم

این لینک وب سایت من

worldcarpett.ir

شما به لیست برگه ها تو پنل مدیریت برید . برگه سبد خرید شما http://worldcarpett.ir/?page_id=6 با id شماره ۶ هست . اونو بازش کنید و کد زیر رو داخلش قرار بدین :‌

[woocommerce_cart]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...