رفتن به مطلب

طراحی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه مهندسین عزیز

من میخوام طراحی سایت یاد بگیرم

میخواستم موارد موردنیاز و نرم افزارهای مورد نیاز بهم معرفی کنید

و اگه مقاله یا کتاب خوب هم داشتین لطف کنید بهم معرفی یا ارسال کنید

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام .

وقت بخیر .

اول html بعد css بعد jquery بعد php و اگر خواستید با وردپرس طراحی سایت انجام بدید بعدش بایدورپرس یاد بگیرید .

w3school منبع خوبی برای یادگیری هست بیس بهتون قشنگ اموزش میده و با مثال هم هست که راحتتر یاد بگیرید .

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام .

وقت بخیر .

اول html بعد css بعد jquery بعد php و اگر خواستید با وردپرس طراحی سایت انجام بدید بعدش بایدورپرس یاد بگیرید .

w3school منبع خوبی برای یادگیری هست بیس بهتون قشنگ اموزش میده و با مثال هم هست که راحتتر یاد بگیرید .

موفق باشید.

ممنون از لطف شما

سایت فارسی معرفی کنید

و برنامه خاصی واسه طراحی یا کد نویسی لازم نیست

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، afshin171 گفته است :

ممنون از لطف شما

سایت فارسی معرفی کنید

و برنامه خاصی واسه طراحی یا کد نویسی لازم نیست

سایت فارسی منبع خئب نمی شناسم .

برنامه های زیادی هستن .

من خودم از برنامه visual code استفاده می کنم و راضیم.

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سایت فارسی منبع خئب نمی شناسم .

برنامه های زیادی هستن .

من خودم از برنامه visual code استفاده می کنم و راضیم.

ممنون بابت راهنمایی

لینک به ارسال

سلام. علاوه بر چیزی که دوستمون گفتن less و scss رو هم توی لیست چیزایی که باید یاد بگیرید قرار بدید بعلاوه نحوه کار با git ، nodejs و composer که خیلی سخت نیستن اما فوق العاده کاربردین.

برای آموزش فارسی هم در حال حاظر به نظرم سریع ترین منبع همین سایت های فروش ویدئوی آموزشی فارسی هستن.

لینک به ارسال
در در 1/9/2018 at 17:30، فرحان گفته است :

سلام. علاوه بر چیزی که دوستمون گفتن less و scss رو هم توی لیست چیزایی که باید یاد بگیرید قرار بدید بعلاوه نحوه کار با git ، nodejs و composer که خیلی سخت نیستن اما فوق العاده کاربردین.

برای آموزش فارسی هم در حال حاظر به نظرم سریع ترین منبع همین سایت های فروش ویدئوی آموزشی فارسی هستن.

ممنون دوست عزیز

منبع فارسی خوب میدونید که بهم بگید

که آموزش طراحی از صفرتاصد آموزش بده

آموزش کامل داشته باشه

لینک به ارسال

ببینید تکنیک های طراحی روز به روز عوض میشن، پس دنبال صفر تا صد نباشید، دنبال یادگرفتن انگلیسی باشید. هیچی رو هم نیازی نیست حفظ کنید چون حجم مطالب زیاده، بهتره مرتب از گوگل و سایت های پرسش پاسخ و فروم ها کمک بگیرید.

در مورد ویدئو ها هم اسم نمیبرم اما با جستجوی ساده توی گوگل سایت های ایرانی زیادی رو براتون میاره که برای شروع میتونن شما رو راه بندازن؛ البته من هیچ کدوم رو تا به حال امتحان نکردم، شاید از دوستان کسی تهیه کرده باشه بیاد راهنمایی تون کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...