رفتن به مطلب

مصرف cpu بالا در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان وردپرسی..ببخشید یه سوال داشتم که هرچی گشتم پیدا نکردم.

من از طرف پشتیبانی هاست پیامی گرفتم کهمصرف سی پی یو شما خیلی رفته بالا و ip های خارجی رو بستیم.در صورتی که آمار من زیاد نیست ولی گفتن مربوط به آمار نیست و تعداد ارجاعات همزمان زیاده و آی پی خارجی هم زیاده.گفتم آی پی های خارجی مربوط به ربات گوگله گفتن که مشکل از سئو سایته .. حالا چندتا سوال داشتم.

چطوری مصرف cpu رو بیارم پایین..البته افزونه های اضافی رو پاک کردم و از توی هاست جدول های اضافی رو پاک کردم و repier هم کردم.

و دوم اینکه اگه توی سایت مثلا 100 تا مطلب داشته باشی که عکساش هم کپی باشن این میتونه فشاری بیاره به مصرف سی پی یو یا ربطی نداره؟

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو اگر قرار بدید راحت تر میتونیم کمکتون کنیم . بطور کلی :

1- وردپرس به دلیل انعطاف بالایی که داره ارتباط زیادی با دیتابیس برقرار میکنه و در صورتی که کاربران آنلاین زیادی داشته باشید میتونه براتون کمی دردسر ایجاد کنه .

2- راهکارهایی که در این خصوص عنوان میشه یکش در سمت سایت هست و یکی در سمت سرور .

• در خصوص سرور میتونید پلانتون رو ارتقا بدید . معمولا این اتفاق در سایت هایی با بازدید پایین نباید اتفاق بیفته (مگر مشکل افزونه ها و حملات روی سایت و مشکلات مربوط به سرور) .
  • راه کارهای سمت سایت هم مربوط به کاهش افزونه ها - بهینه سازی دیتابیس و استفاده از افزونه های کش مناسب میشه

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، mohamadreza_mci گفته است :

سلام خدمت دوستان وردپرسی..ببخشید یه سوال داشتم که هرچی گشتم پیدا نکردم.

من از طرف پشتیبانی هاست پیامی گرفتم کهمصرف سی پی یو شما خیلی رفته بالا و ip های خارجی رو بستیم.در صورتی که آمار من زیاد نیست ولی گفتن مربوط به آمار نیست و تعداد ارجاعات همزمان زیاده و آی پی خارجی هم زیاده.گفتم آی پی های خارجی مربوط به ربات گوگله گفتن که مشکل از سئو سایته .. حالا چندتا سوال داشتم.

چطوری مصرف cpu رو بیارم پایین..البته افزونه های اضافی رو پاک کردم و از توی هاست جدول های اضافی رو پاک کردم و repier هم کردم.

و دوم اینکه اگه توی سایت مثلا 100 تا مطلب داشته باشی که عکساش هم کپی باشن این میتونه فشاری بیاره به مصرف سی پی یو یا ربطی نداره؟

سلام

اصولا جواب پشتیبانی هاست های ایرانی فقط این هست: مشکل از سایت شماست!

جوابی کاملا غیر مسئولانه و خنده دار.

مشکل از سئوی سایت؟ این نامربوط ترین جواب ممکن هست.

بنظر من در مرحله اول حتما سرویس دهنده خودتون رو عوض کنید. با این طرز پاسخدهی سایت شما کمی بازدیدش بالا بره شما کلا به دردسر میخورید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

اصولا جواب پشتیبانی هاست های ایرانی فقط این هست: مشکل از سایت شماست!

جوابی کاملا غیر مسئولانه و خنده دار.

مشکل از سئوی سایت؟ این نامربوط ترین جواب ممکن هست.

بنظر من در مرحله اول حتما سرویس دهنده خودتون رو عوض کنید. با این طرز پاسخدهی سایت شما کمی بازدیدش بالا بره شما کلا به دردسر میخورید.

درود آقا مرتضی .. بله دقیقا همین حرفا رو زدن و منم الان دنبال یک سرویس دهنده دیگه هستم .البته تا حدودی مشکلاتم رو حل کردم فقط یه سوال دیگه که هر چی گشتم چیزی گیرم نیومد شاید خیلیا دیگه هم اینجوری بشن.من توی آمار گیر سایت که نگاه میکنم خیلی وقتا این ربات ها بازدید زیادی دارن مثلا یه ربات با یه آی پی 600 تا مطلبو میره دوباره یه ربات دیگه 400 تا و همینجور تعدادشون زیاده .. میخاستم ببینم این عدیه یا باید کدی چیزی اضافه کنم که اینجوری نباشه فایل پیوست رو نگاه کنید .بازم سپاس از شما

12323.PNG

لینک به ارسال

ممکنه از این سایت های آی فریمی باشن که میان و مطالب شما رو لیچ میکنن

شاید بهتر باشه اینها رو بن کنین

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

ممکنه از این سایت های آی فریمی باشن که میان و مطالب شما رو لیچ میکنن

شاید بهتر باشه اینها رو بن کنین

خب آقا مرتضی اینا خیلی هستن یعنی تعدادشون زیاده. چطوری میشه اینکارو کرد؟افزونه ایی چیزی نیست جلوگیری کرد؟بازم ممنون

لینک به ارسال

فکر کنم قبلن یکی از بچه ها یک افزونه ای نوشته بود. اسمش یادم نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...