Sony

پارسی سازی Frontend

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطور میشه قسمت Administrator یا همون Back end وردپرس انگلیسی باشه ولی قسمت Front end به صورت پارسی باشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به محیط شما داره. اگر می خواید پنل کلا چپ چین باشه وردپرس انگلیسی با قالبی که کاراکترهای فارسی توش به کار رفته به نظرم راحت ترین راه حله. (منظور قالبی هست که کاراکترهای فارسی توی فایل هاش به کار رفته و فایل زبان نداره)

اگر فقط می خواید پنل انگلیسی باشه اما همین راست چین که هست توی نسخه فارسی همین جوری بمونه، میتونید فقط فایل زبان وردپرس فارسی رو رینیم کنید تا وردپرس نتونه پیداش کنه.

شاید راه های دیگه هم باشه. موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، فرحان گفته است :

بستگی به محیط شما داره. اگر می خواید پنل کلا چپ چین باشه وردپرس انگلیسی با قالبی که کاراکترهای فارسی توش به کار رفته به نظرم راحت ترین راه حله. (منظور قالبی هست که کاراکترهای فارسی توی فایل هاش به کار رفته و فایل زبان نداره)

اگر فقط می خواید پنل انگلیسی باشه اما همین راست چین که هست توی نسخه فارسی همین جوری بمونه، میتونید فقط فایل زبان وردپرس فارسی رو رینیم کنید تا وردپرس نتونه پیداش کنه.

شاید راه های دیگه هم باشه. موفق باشید.

مرسی فرحان جان

من از قالب hueman.3.3.25 استفاده میکنم

در جوملا ، قسمت مدیریت میتونه انگلیسی باشه ، ولی قسمت نمایش وب میتونه پارسی یا انگلیسی باشه ، من میخوام که قسمت مدیریت وردپرس چپ باشه و انگلیسی ولی قالب در حالت نمایش به صورت راست چین و پارسی باشه

چه باید کنم ؟

بیشتر راجع به این تغییر نام زبان توضیح میدی بهم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام اگر از افزونه پارسی دیت استفاده می کنید این قابلیت در افزونه در بخش تنظیماتش موجوده.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش هم داره ؟ 

قسمت وب که صفحه بیرونی سایته فارسی نمیشه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش خاصی نیاز نداره

دو تا تنظیم هست

یک تنظیم برای فارسی کردن زبان خود سایت، یک تنظیم برای فارسی کردن بخش مدیریت سایت.

این دو رو تنظیم کردید؟ روی چه مواردی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط DariushGreat
      سلام
      مي‌خوام يك سايت ارائه خدمات همراه با تخفيف مانند نت‌برگ بسازم با اين تفاوت كه اگر كالايي براي فروش مستقيم هم داشتن بتونن بفروشن. همه چيز در backend اوكي خواهد بود. ولي چيزي كه واقعا ذهنمو درگير كرده اينه كه من نمي‌خوام كاربران از راه Backend و داشبورد وردپرس كاراشون رو انجام بدن. مي‌خوام ساختار frontend براي كاربران تعريف كنم ولي نمي‌دونم چگونه! با كمك acf و gravity form مي‌شه بخش زيادي از كارها رو انجام داد، ولي نمي‌شه براي بخش ووكامرس چندتا عكس براي گالري كالا آپلود كرد، يا براي افزونه yoast تگ نوشت! موندم چگونه مي‌شه فيلدهاي frontend براي اينا ايجاد كرد.
      ممنون مي‌شم كمكم كنيد.
    • توسط DariushGreat
      سلام
      مي‌خوام امكان اين رو راه اندازي كنم كه افرادي با ثبت‌نام در سايت محصولشون رو به فروش برسونن. مشكلم اينجاست كه نمي‌خوام به پنل وردپرس دسترسي داشته باشن و مي‌خوام از طريق خود سايت به روش Frontend كالاهاي خودشون رو گزينش كنن. Gravity Forms امكان ارسال پست يا پست‌تايپ رو داره. ولي مشكل اينجاست كه تنها تصوير شاخص رو مي‌شه بهش افزود و گالري تصاوير رو نمي‌شه كاريش كرد. همچنين اين كه امكان نوشتن قيمت هم وجود نداره.
      خيلي ممنون براي راهنمايي