رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام اول یکم چیزای بی اهمیت بگم!

وردپرس شبکه خیلی خیلی داخل ایران ضعیف ارائه و پشتیبانی میشه

یه سورس خوب برای آموزش کامل پیدا نکردم، یه جا نبود افزونه های مربوط رو درست حسابی گذاشته باشه، افزونه های پرمیوم که دیگه هیچی!

داخل وردپرس پارسی که دیگه اکثر سوالات کاربران برای این سیستم بی نتیجه مونده بود(ظاهرا وردپرس پارسی داره میره به سمتی که نباید بره!)

خب برم سراغ سوال

استفاده از وردپرس شبکه برای اینکه یوزر وقتی یه بار داخل یکی از سایت ها عضو میشه بتونه با یه بار عضو شدن از امکانات مخصوص اعضا برای سایت های مختلفی که شبکه شدن استفاده کنه، کاربرد داره؟
مثلا داخل یکی از سایت ها عضو بشه و اکانت وی آی پی بگیره، و بتونه با این اکانت از امکانات ویژه سایت های دیگه هم استفاده کنه
بعد اینکه میخوام از افزونه یوزر پرو استفاده کنم برای سایت. میشه که برای استفاده از دو تا سایت که شبکه شدن، یوزر یه بار لاگین کنه و تمامی اطلاعات براش نمایش داده بشه درون دوتا سایت؟
سایت اصلی قسمت فروش آموزش داره و سایت فرعی فروش محصول فیزیکی هست، یوزر پرو بعنوان پروفایل هست که میخوام تمامی خرید های کاربر چه دانلودی و چه فیزیکی داخل دوتا سایت داخل پروفایلش نمایش داده بشه
دوستان لطف بفرمایید راهنمایی کنید که با شبکه کردن امکان این کار وجود داره یا اگه نداره باید چیکار کنم؟!
ممنونم

لینک به ارسال
  • مهدی عنوان را به راهنمایی در مورد کار با وردپرس شبکه تغییر داده است

سلام

چون به نسبت بقیه قابلیت های وردپرس، حالت چندسایته خیلی کم کاربرد هست. مثلا بی بی پرس و بادی پرس هم این شکلی هستن.

در مورد وردپرس پارسی هم، کلا همه انجمن ها تو کل دنیا بخاطر تکنولوژی ها و دسترسی های جدید به اینترنت، کمی خلوت تر شدن، بهرحال جلوی پیشرفت رو نمیشه گرفت :)

- بله قابل استفاده هست. علاوه بر استفاده از قابلیت های پیش فرض وردپرس، نیاز به کدنویسی هم داره.

- بله میشه، کلا چون دیتابیس سایت ها مجتمع هستن، میشه این حالت رو پیاده سازی کرد.

در کل، چون چندسایته در نهایت به عنوان یک شبکه جامع میشه، شما دسترسی به سایت ها و قابلیت های داخلی اونها دارید.

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

چون به نسبت بقیه قابلیت های وردپرس، حالت چندسایته خیلی کم کاربرد هست. مثلا بی بی پرس و بادی پرس هم این شکلی هستن.

در مورد وردپرس پارسی هم، کلا همه انجمن ها تو کل دنیا بخاطر تکنولوژی ها و دسترسی های جدید به اینترنت، کمی خلوت تر شدن، بهرحال جلوی پیشرفت رو نمیشه گرفت :)

- بله قابل استفاده هست. علاوه بر استفاده از قابلیت های پیش فرض وردپرس، نیاز به کدنویسی هم داره.

- بله میشه، کلا چون دیتابیس سایت ها مجتمع هستن، میشه این حالت رو پیاده سازی کرد.

در کل، چون چندسایته در نهایت به عنوان یک شبکه جامع میشه، شما دسترسی به سایت ها و قابلیت های داخلی اونها دارید.

از یکی از دوستان حرفه ای در این زمینه مشورت گرفتم در این مورد، گفت که از شبکه استفاده نکنم چون برای یه سیستم کوچیک کاربرد خوبی نمیتونم ازش بگیرم و نیازه که مای اسکیو ال و پی اچ پی رو قوی بلد باشم برای ساپورت این سیستم در آینده

نظر شما چیه آقا مرتضی؟

میشه که بدون استفاده از شبکه، دو تا سایت رو برای قسمت کاربران بهم دیگه لینک کرد؟

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، محمد بهنام نیا گفته است :

از یکی از دوستان حرفه ای در این زمینه مشورت گرفتم در این مورد، گفت که از شبکه استفاده نکنم چون برای یه سیستم کوچیک کاربرد خوبی نمیتونم ازش بگیرم و نیازه که مای اسکیو ال و پی اچ پی رو قوی بلد باشم برای ساپورت این سیستم در آینده

اینکه گفتن برای یک سیستم کوچیک کاربرد زیادی نداره رو قبول دارم ولی دلیلشون اشتباه هست. شما وقتی با چندسایته کار می کنید نیاز زیادی به دانش php-mysql جدا ندارید. اگر بحث کوئری های وردپرس رو بدونید کفایت می کنه.

اگر بخواید دو سایت وردپرسی رو بدون چندسایته بهم متصل کنید هم بله میشه، کلیتش اینه که باید روی یک دیتابیس رو بصورت جداول اشتراکی نصب بشن. آموزشش در سایت فکر میکنم وجود داره.

راستی، وردپرس شبکه خیلی وقته اسمش به چندسایته تغییر پیدا کرده ;)

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

اینکه گفتن برای یک سیستم کوچیک کاربرد زیادی نداره رو قبول دارم ولی دلیلشون اشتباه هست. شما وقتی با چندسایته کار می کنید نیاز زیادی به دانش php-mysql جدا ندارید. اگر بحث کوئری های وردپرس رو بدونید کفایت می کنه.

اگر بخواید دو سایت وردپرسی رو بدون چندسایته بهم متصل کنید هم بله میشه، کلیتش اینه که باید روی یک دیتابیس رو بصورت جداول اشتراکی نصب بشن. آموزشش در سایت فکر میکنم وجود داره.

راستی، وردپرس شبکه خیلی وقته اسمش به چندسایته تغییر پیدا کرده ;)

بله بله چند سایته :unsure:

خیلی لطف کردید، یه دنیا ممنون از راهنماییتون:rolleyes:

امیدوارم وردپرس پارسی با وجود اساتیدی مثل شما همیشه روو به رشد باشه:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...