A.Nahvi

تغییر لینک به دامنه دیگر

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان، یه سایتی هست که 3 تا دیتابیس هست یعنی 3 تا وردپرس هست. اصلی، فارسی، انگلیسی

بعد من الان تو بخش فارسی سایت یه منو اصلی دارم و بالاش یه منو دیگه لینک های این قسمت ها به دامنه قبلی منتقل میشه، با این حال که وقتی لینک رو روی مرورگر ویرایش میکنم به دامنه جدید مشکلی ندارن.

توی خوده وردپرس هم بخش انگلیسی، بخش اصلی اوکیه ولی بخش فارسی وقتی میرم فهرست هارو ویرایش کنم اصلا تغییری اعمال نمیشه... جالبه اینکه وقتی میرم ویرایش کنم دامنه ها روی دامنه جدیده ولی تو سایت قدیم.

توی بخش فارسی هم بعضی از لینک ها درسته به کمک افزونه Velvet Blues Update URLs  درست شد ولی بازم منو اصلی و منو بالایی و بعضی از دکمه ها نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی اضطراریه ....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، A.Nahvi گفته است :

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی اضطراریه ....

سلام

اینجوری که شما توضیح دادین نمیشه نظر داد.

ولی چند تا نکته هست.

یکی اینکه Ctrl+F5 بزنید و یا با قسمت Guest مرورگرتون سایتتون رو بررسی کنید ببینید درست میشه یا نه.

یکی هم ممکنه سایتتون هنوز منتقل نشده باشه و روی هاست قبلی باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، yaali گفته است :

سلام

اینجوری که شما توضیح دادین نمیشه نظر داد.

ولی چند تا نکته هست.

یکی اینکه Ctrl+F5 بزنید و یا با قسمت Guest مرورگرتون سایتتون رو بررسی کنید ببینید درست میشه یا نه.

یکی هم ممکنه سایتتون هنوز منتقل نشده باشه و روی هاست قبلی باشه.

نکته اول و دوم کار ساز نبودند متاسفانه
از طرف هاستینگ هم کامل منتقل شده چند بار پیگیری کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

روی سایتتون کش نصب هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

روی سایتتون کش نصب هست؟

سلام،

نصب بود پاک کردم جواب نداد.

البته از رو هاست تونستم تغییرات کوچیکی بدم که لینک ها درست شه ولی بازم همه شون درست نشدن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصولا این مشکلات دو دلیل دارن:

1- مشکل کش سیستم یا کش سرور

2- مشکل dns دامنه سایت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      دوستان سلام و درود
      می خواستم وقتی کاربرهای وبسایت تصویری رو آپلود میکنن این تصویر در هاست اصلی آپلود نشه و بره توی یه هاست دیگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم.
      توی اینترنت خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم راستش نمیدونستم که چی رو باید سرچ کنم.
      خیلی خیلی ممنون
    • توسط mohsenfk
      با سلام خدمت مدیران و اساتید محترم انجمن
      سوال خود را در چند بخش عرض میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
      سایت من در حوزه آزمون آنلاین است - یک برگه آزمون مدارس دارم که لینک مستقیم آن http://a.ir/online-school-tests/ به این شکل است و درگاه پرداخت پی لاین رو نصب کردم - من میخام هر دانش آموز برای اینکه بخاد آزمون بده یک مبلغی پرداخت کنه و بعد لینک آزمون بهش نمایش داده بشه - یک مشکل اینجاست که لینک برگه من مستقیم هست و اگر یک پرداختی انجام بشه و کاربر به برگه آزمون دانش آموز که لینکش در بالا هست هدایت بشه لینک مستقیم برگه مشخص هست و آدرس رو برای دیگر دانش آموزان ارسال میکنه و پرداخت های دیگر صورت نمیگیره - افزونه ای هست که این لینک هر دقیقه یا هر ثانیه تغییر کنه و یا جوری باشه بر اساس هر ip تغییر کنه بصورت پویا عوض بشه ؟ ممنون میشم واضح و کامل راهنمایی کنید خیلی خیلی مهم هست
    • توسط frzne
      سلام
      من چند وقت پیش برای چند زبانه کردن سایت، از وردپرس شبکه استفاده کردم و بدون مشکل نمایش داده می شد. اما بعد از مدتی بنا به دلایلی مجبور به تغییر دامنه و هاست شدیم.
      فول بک آپ تهیه کردم و سایت رو به هاست جدید انتقال دادم. به خاطر اینکه دامنه هم تغییر کرده بود، نام دامنه رو در پایگاه داده در قسمت wp_options تغییر دادم.
      حالا سایت اصلی بدون مشکل نمایش داده میشه. اما سایت های دیگه که با وردپرس شبکه پیاده سازی شده بودن نمایش داده نمیشه. صفحه ی 404 میاد. البته نه صفحه ی 404 خودِ سایت!
      The resource requested could not be found on this server!
      اسکرین شات از صفحه رو پیوست کردم.
      جالب اینجاست که صفحات داخلی زیر سایت ها باز میشن. فقط صفحه اصلی شون باز نمیشه.
      یعنی mysite.ir/en/about باز میشه اما mysite.ir/en باز نمیشه!
      لطفا راهنمایی کنید. خیلی مهمه!!

• توسط i.gratia
      سلام خسته نباشید
      من تمام محتویات سایتمو به یک فولدر دیگه ای منتقل کردم . و از داخل دیتا بیس آدرس سایتو تغییر دادم اما متاسفانه لینک های مطالب هنوز مثل قبله میشه لطف کنید بگید چجوری میتونم لینک هارو تصحیح کنم ؟؟؟ به صورت یکجا.
      ممنون
    • توسط Seyed Ali
      سلام
      قبلا هر فایلی آپلود می کردم و به صورت لینک تو پست ها می گذاشتم لینک به همون صورت میومد. مثلا فایلی با این آدرس :

http://razva.ir/wp-content/uploads/2013/05/hadisevelayat.zip

وقتی تو پست به صورت لینک برا دانلود هم می گذاشتم همینطور بود.
      اما الان وقتی تو پست به صورت لینک می ذارم این طور میشه:

http://razva.ir/wp-content/uploads/2013/05/hadisevelayat.zip?20be61

این بخش آخریه :

?20be61

چیه که به لینک اضافه می شه ؟
      مشکلی ایجاد نمی کنه ؟