رفتن به مطلب

افزونه فروش بر اساس متر مربع

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید عزیز.من سایت فروش پرده زدم که تقریبا میشه گفت نتونستم نمونه ای پیدا کنم.البته در ابتدای راهه.من نیاز به افزونه ای دارم تا طول و ارتفاع رو از مشتری بگیره و اونارو در هم ضرب کنه و به صورت مترمربع حساب کنه.همچنین فرضا عرضی رو دریافت کنه از مشتری و اونو در یک عدد خاصی که تعریف میشه ضرب کنه و حاصلش رو برای مشتری با قیمتش نشون بده.همچین چیزی هست ایا؟؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

سلام خدمت اساتید عزیز.من سایت فروش پرده زدم که تقریبا میشه گفت نتونستم نمونه ای پیدا کنم.البته در ابتدای راهه.من نیاز به افزونه ای دارم تا طول و ارتفاع رو از مشتری بگیره و اونارو در هم ضرب کنه و به صورت مترمربع حساب کنه.همچنین فرضا عرضی رو دریافت کنه از مشتری و اونو در یک عدد خاصی که تعریف میشه ضرب کنه و حاصلش رو برای مشتری با قیمتش نشون بده.همچین چیزی هست ایا؟؟

گراویتی فرم

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، pardedecor گفته است :

نتونستم با گرویتی اونی که میخوامو بسازم. چیز دیگه ای هست غیر از گرویتی فرمز؟؟؟

سلام

چرا نتونستید؟

بگید کمکتون میکنم

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون.

ببینید من میخوام یه محصولی رو با ووکامرس روی سایت قرار بدم.بعد مشتری دکمه ی خرید رو بزنه، بعد صفحه ای باز بشه برای تکمیل فرایند خرید و تو اون دوتا فیلد داشته باشه که توش عرض و ارتفاع رو مشتری وارد کنه.بعد تو همون صفحه با عمل ریاضی عرض در ارتفاع ضرب بشه و قیمت نهایی رو بده و مشتری روی تکمیل فرایند یا هرچی کلیک کنه و اون به سبد خرید اضافه بشه.هرچندتا که میخواد اضافه کنه و در نهایت از سبد خرید اقدام کنه برای پرداخت.

این امکان هست؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yaali گفته است :

سلام

چرا نتونستید؟

بگید کمکتون میکنم

سلام خیلی ممنون.

ببینید من میخوام یه محصولی رو با ووکامرس روی سایت قرار بدم.بعد مشتری دکمه ی خرید رو بزنه، بعد صفحه ای باز بشه برای تکمیل فرایند خرید و تو اون دوتا فیلد داشته باشه که توش عرض و ارتفاع رو مشتری وارد کنه.بعد تو همون صفحه با عمل ریاضی عرض در ارتفاع ضرب بشه و قیمت نهایی رو بده و مشتری روی تکمیل فرایند یا هرچی کلیک کنه و اون به سبد خرید اضافه بشه.هرچندتا که میخواد اضافه کنه و در نهایت از سبد خرید اقدام کنه برای پرداخت.

این امکان هست؟

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به افزونه فروش بر اساس متر مربع تغییر داده است

سلام

بله امکانش هست

باید یک صفحه قبل فرم پرداخت ایجاد بشه

کارهایی که میخواید رو اونجا انجام بدید، بعد خروجی رو محاسبه، به فرم پرداخت هوک بزنید، مقدار اضافه رو روی قیمت بیارید و کاربر رو به خرید متصل کنید.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

بله امکانش هست

باید یک صفحه قبل فرم پرداخت ایجاد بشه

کارهایی که میخواید رو اونجا انجام بدید، بعد خروجی رو محاسبه، به فرم پرداخت هوک بزنید، مقدار اضافه رو روی قیمت بیارید و کاربر رو به خرید متصل کنید.

متاسفانه در این حد وارد نیستم برای انجام این کار... :(

لینک به ارسال

سلام. گراویتی فورم اگر بگذارید دیگه نیازی به ووکامرس ندارید. اما اگر حتما می خواید از ووکامرس استفاده کنید، این افزونه هم موجوده ولی باز هم ممکنه اون چیزی که می خواید نشه و نیاز به کدنویسی داشته باشید:

https://woocommerce.com/products/measurement-price-calculator/

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. گراویتی فورم اگر بگذارید دیگه نیازی به ووکامرس ندارید. اما اگر حتما می خواید از ووکامرس استفاده کنید، این افزونه هم موجوده ولی باز هم ممکنه اون چیزی که می خواید نشه و نیاز به کدنویسی داشته باشید:

این افزونه رو من هم بهش رسیدم

ولی ایشون میخواد توی برگه ی چک اوت باشه.

در 7 ساعت قبل، pardedecor گفته است :

بعد صفحه ای باز بشه برای تکمیل فرایند خرید و تو اون دوتا فیلد داشته باشه که توش عرض و ارتفاع رو مشتری وارد کنه.بعد تو همون صفحه با عمل ریاضی عرض در ارتفاع ضرب بشه و قیمت نهایی رو بده

اگه با گراویتی میخواین، تنها یه راه وجود داره

اینکه افزونه ی اتصال گراویتی به ووکامرس رو نصب کنید و یه فرم بسازید و با اون توی صفحه هر محصول، قیمت رو محاسبه کنید.

این یه نمونه

tasvir

البته میتونید فیلدهای خالی هم بسازید و کاربر بیاد عدد و رقم وارد کنه و سپس محاسبات انجام بشه

ویرایش شده توسط yaali
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...