رفتن به مطلب

هاست دانلود

hamedddr

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

ببخشید یک هاست دانلود بزرگ میخواستم ولی چون هزینش خیلی بالا الان یک جا پیدا کردم سایت اپلود لینک مستقیم میده قیمت عالی 50 گیگ میگریم ماهی 12 توم سوالم اینه اگر فایلامو اونجا اپلود کنم از نظر سئو مشگل ایجاد نمیکنه؟ میتونم هاست دانلود بگیرم 10 گیگ ماهی 10 تومن نمیدونم کدوم بهتره برام

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hamedddr گفته است :

با سلام 

ببخشید یک هاست دانلود بزرگ میخواستم ولی چون هزینش خیلی بالا الان یک جا پیدا کردم سایت اپلود لینک مستقیم میده قیمت عالی 50 گیگ میگریم ماهی 12 توم سوالم اینه اگر فایلامو اونجا اپلود کنم از نظر سئو مشگل ایجاد نمیکنه؟ میتونم هاست دانلود بگیرم 10 گیگ ماهی 10 تومن نمیدونم کدوم بهتره برام

از سایت هاست دانلود دات نت بگیرید من یکساله باهاش کار میکنم خیلی عالیه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، raminmax گفته است :

از سایت هاست دانلود دات نت بگیرید من یکساله باهاش کار میکنم خیلی عالیه

مدیونم ولی قیمتاش خیلی خوبها 50 گیگ میده 7 ماهی 50 لینک مستقیم میده میخوام بدونم اصلا فرقی داره چطوری بگیرم چون حجم بالا میخوام

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، hamedddr گفته است :

مدیونم ولی قیمتاش خیلی خوبها 50 گیگ میده 7 ماهی 50 لینک مستقیم میده میخوام بدونم اصلا فرقی داره چطوری بگیرم چون حجم بالا میخوام

شما vps ویندوز بگیرید هم حجمشون زیاد میشه هم به نظر بنده برای حجم های بالا این بهتره آپلود مستقیم هم داره و زیاد دنبال ارزونی نگردید همیشه دنبال چیزی باشید که معتبر باشه الان اینکه 10 هزار تومان میده معتبر نباشع فردا یه وقت هاستشو جمع کنه بک آپ نده کل سایت شما یک روزه بهم میخوره 

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، raminmax گفته است :

شما vps ویندوز بگیرید هم حجمشون زیاد میشه هم به نظر بنده برای حجم های بالا این بهتره آپلود مستقیم هم داره و زیاد دنبال ارزونی نگردید همیشه دنبال چیزی باشید که معتبر باشه الان اینکه 10 هزار تومان میده معتبر نباشع فردا یه وقت هاستشو جمع کنه بک آپ نده کل سایت شما یک روزه بهم میخوره 

الان هاست خودتون از کدوم شرکت حجمش چقدره؟

اینکه گفتم 50 گیگ سایت اپلود ولی 2 حالت داره اپلود مستقیم غیر مستقیم لینک مستقیم میده خوبش فقط همین بود میخوام از لحاظ سئو ضرر میزنه به سایتم ؟

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، hamedddr گفته است :

الان هاست خودتون از کدوم شرکت حجمش چقدره؟

اینکه گفتم 50 گیگ سایت اپلود ولی 2 حالت داره اپلود مستقیم غیر مستقیم لینک مستقیم میده خوبش فقط همین بود میخوام از لحاظ سئو ضرر میزنه به سایتم ؟

نه هاست دانلود بر سئو تاثیر نداره فقط ضرر این میتونه باشه که محدودیت پهنای باند داشته باشه و سرعت دانلودش کم باشه، فایل هارو در هارد های نا معتبر نگهداری بکنند و در صورتی خرابی حذف بشن، بعدیش بک آپ ندادن بود که خیلی مهمه هاست دانلود خراب باشه شاید کاربران در صورت مشاهده خرابی لینک دیگر به سایت شما هیچ وقت مراجعه نمیکنند...پیشنهاد میکنم اول تست کنید چندتا فایل بذارید راضی باشید ادامه بدید

من از همین هاست دانلود دات نت 80 گیگ گرفتم ماهیانه 40 هزار تومان ولی یه چیزش خوبه پهنای باندش نامحدوده منم مصرف دانلود بدجور زیاده باید نامحدود باشه شش ماهشم 200 هزار تومانه

یدونه هم vps دارم ماهی 20 میدم که فضاش انقدرم زیاد نیست

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، raminmax گفته است :

نه هاست دانلود بر سئو تاثیر نداره فقط ضرر این میتونه باشه که محدودیت پهنای باند داشته باشه و سرعت دانلودش کم باشه، فایل هارو در هارد های نا معتبر نگهداری بکنند و در صورتی خرابی حذف بشن، بعدیش بک آپ ندادن بود که خیلی مهمه هاست دانلود خراب باشه شاید کاربران در صورت مشاهده خرابی لینک دیگر به سایت شما هیچ وقت مراجعه نمیکنند...پیشنهاد میکنم اول تست کنید چندتا فایل بذارید راضی باشید ادامه بدید

من از همین هاست دانلود دات نت 80 گیگ گرفتم ماهیانه 40 هزار تومان ولی یه چیزش خوبه پهنای باندش نامحدوده منم مصرف دانلود بدجور زیاده باید نامحدود باشه شش ماهشم 200 هزار تومانه

یدونه هم vps دارم ماهی 20 میدم که فضاش انقدرم زیاد نیست

شرکت دات نت اصلان پیدا نکردم تو سرچ لطف میکنی ادرس اینترنتیشو بدی

لینک به ارسال

سلام
ببینید وقتی از جایی فضا میگیرید وقتی فایل رو اپلود کردید باید آدرس اون سایت رو در صفحاتتون قرار بدید، با اینکه بهتون لینک مستقیم میده و فضای زیاد ولی شما در واقع دارید در صفحاتتون بی اخیتار به اون سایت بک لینک هم میدید!!!

بهتره کمی هزینه کنید و هاست دانلود بگیرید و ساب دامینتون رو متصل کنید هم بک لینک خارجی نمیدید و هم اینکه ترافیک سایتتون افزایش پیدا می‌کنه.

استفاده از VPS برای هاست دانلود در صورتی که تعداد دانلود‌ها بالا باشه اصلا مناسب نخواهد بود چراکه دانلود از VPS مصرف رم رو بالا میبره و بنا براین نیاز خواهید داشت برای افزایش رم هزینه کنید. کما اینکه پهنای باند VPS ها محدود می‌باشد و ممکن است بعد از اتمام پهنای باندتون به مشکل بر بخورید...

هاست دانلود برای رفع همین مشکلات ایجاد شده، و بهتره از هاست دانلود استفاده کنید.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، hamedddr گفته است :

با سلام 

باسلام

من از تاتسو 100 گیگ دوهسته cpu و 4 گیگ رم گرفتم ماهانه 35 هزار تومان ، ماه اول تخفیف داشت شد 17 هزار تومان.

شما میتونید پلن دوم که 2 گیگ رم دو هسته پردازنده و 70 گیگ هارد بگیرید . ماه اول پنجاه درصد تخفیف داره که میشه ده هزار تومان ، ماه های بعدی 20 هزار تومان.

راستی راه اندازی و کانفیگ اولیه برای هاست دانلود رو رایگان انجام میدن. انصافا خیلی حرفه ای و سرعت بالا . پاسخ تیکت هم از 8 صبح تا 12 شب کمتر از سه دقیقه هست.

من خیلی ازشون راضی هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...