hideman

طراحی صفحه پنل کاربری

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام..

آیا میشه یه پنل کاربری مجزا برای کاربران طراحی کرد؟ جوری که صفحه ورود و ثبت نام و صفحه پروفایل اختصاصی داشته باشه و و مثلا هنگام ثبت نام از کاربر یه سری ورودی بگیره و تو پروفایل نشون بده.. نه به صورت یک پلاگین..

خیلی ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام همه چیز شدنیه...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط t-51
      با سلام خدمت شما .
      ببخشید برای من مشکلی پیش اومده سعی کردم امنیت سایت رو ببرم بالا اما متاسفانه بر اثر اشتباهی ادرس لاگین رو فراموش کردم !
      ایا راه حلی بریا باز گردانی ادرس لاگین هست ؟
      اگر بتوانید کمک کنید ممنون شما میشم !
      htaccess اینم دلیت کردم
    • توسط fmerom.com
      سلام من برای سایت https://famerom.ir می خوام یه بخش برای ثبت نام و اینکه کاربران بتونن بعد ثبت نام فایل های مورد نظرشون رو از پنل دانلود کنن داشته باشم
      چه افزونه ای رو پیشنهاد میدید
    • توسط ideal
      سلام.میخوام  یه پروفایل اختصاصی برای کاربر داشته باشم.یه صفحه ی جداگانه که که کاربر بتونه از طریق اون یه سری کار ها رو انجام بده.مثلا یک سری فایل اموزشی و تست برای کاربر بزاریم که تویه پروفایلش به اونا دسترسی داشته باشه و استفاده کنه.
      اگر افزونه خاصی داره یا نیاز به کدنویسی داره راهنمایی کنید
    • توسط mojtabasamani
      سلام . دونبال افزونه ای هستم که یه فرم ثبت نام کامل داشته باشه و پنل یا داشبرد مدیریت کاربر داشته باشه که کاربر بتونه عکس یا فیلم آپلود کنه و مدیریت کنه . برای جشنواره و مسابقه عکاسی و فیلم .

• توسط Zahramz
      سلام. افزونه ای که پنل کاربری ای شبیه سایت www.khooger.com بده وجود داره؟ من user pro و MemberShip Pro رو تست کردم. یوزرپرو امکانات بیشتری داشت ولی ظاهرش خیلی خوب نبود و یه جاهایی باهاش به مشکل خوردم. ممبرشیپ پرو هم ظاهر بهتری داشت ولی امکاناتش کافی نبود. اگه دوستان افزونه ای میشناسن معرفی کنند ممنون میشم. البته اگه افزونه ی آماده ای وجود نداره و با هزینه میشه این کار رو کرد ممنون میشم اگه پیغام بدید.