حامد قاسمی

کار افزونه Contact Form 7

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام 

من مبخوام در یکی از بخش های صفحات سایت فرمی ایجاد کنم که کاربر بتونه متنی رو بنویسه و به ایمیل تعیین شده ارسال کنه 

برای این کار افزونه Contact Form 7 رو انتخاب کردم 

میخوام در ایمیلی که ارسال میشه همراه متن کاربر (و ترجیا بدون اینکه کاربر ببینه) آدرس صفجه ای که فرم درش کلیک شده  هم ارسال بشه 

امکانش هست ؟ 

و اگر نیست راهکار جایگزینی دارید دوستان؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، حامد قاسمی گفته است :

و اگر نیست راهکار جایگزینی دارید دوستان؟

اگه آدرس همون صفحه ای که فرم توش کلیک شده رو میخواین، کافیه از گراویتی فرم استفاده کنید.

انتهای پیام تاییدیه که برای ایمیل مدنظرتون قراره ارسال بشه این رو بنویسید:

لینک صفحه ی فرم: {embed_url}

ویرایش شده در توسط yaali
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، yaali گفته است :

اگه آدرس همون صفحه ای که فرم توش کلیک شده رو میخواین، کافیه از گراویتی فرم استفاده کنید.

انتهای پیام تاییدیه که برای ایمیل مدنظرتون قراره ارسال بشه این رو بنویسید:

لینک صفحه ی فرم: {embed_url}

یعنی انتهای ایمیلی که قراره ارسال بشه از طرف مخاطب (embed_url) رو اضافه کنم آدرس صفحه ای که فرم درش کلیک شده رو می فرسته ؟

یک سوال مشکل دیگه که به وجود اومده اینه که من باید بتونم این کد رو در قالب php همراه یسری کد html  جاگذاری کنم 

اما نمیشه و همون کد رو فقط چاپ میکنه در خروجی !!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، حامد قاسمی گفته است :

یعنی انتهای ایمیلی که قراره ارسال بشه از طرف مخاطب (embed_url) رو اضافه کنم آدرس صفحه ای که فرم درش کلیک شده رو می فرسته ؟

بله

در 29 دقیقه قبل، حامد قاسمی گفته است :

اما نمیشه و همون کد رو فقط چاپ میکنه در خروجی !!!

خب قاعدتا وقتی شما داری html میفرستی، قرار نیست اون کد مقدار چاپ کنه.

البته توجه کنید که کد صحیح به شکل {embed_url} هست و نه (embed_url)

اگر بتونید کد فوق رو به صورت متنی و جدای از html  و سایر کدها بفرستین فکر کنم مشکلتون حل بشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط game-pc-mm
      سلام من داخل یک وب سایت بودم یک مورد به چشمم خورد میخام بدونم 

ایا درست کردن این نوع فرم بدون افزونن هم میشه یا خیر
      به این صورت که فقط حود کد رو داخل برگه بزارم و خروجیش بشه همون که میخام اینم عکسش

• توسط hodabanoo
      یه فرم میخام برای ثبت نام یه گروه از مشاغل خاص مثلا اشپز . میخام اطللاعات این کاربر ثبت بشه در دیتا بیس و با یه تابعی این اطلاعات رو دریافت کنه و در یک پست در ورد پرس نمایش بده
      میخام بدون افزونه پیاده سازی بشه
      و اینکه با همون جدول مربوط  به یوزر در ورد پرس میشه کارکرد یا باید یه جدول جدید در ورد پرس ایجاد کنم ؟ باتوجه به اینکه چند تا فرم میشه که هر کدوم مال کاربران خاصه؟ یکی کاربر عادی، یکی اشپز ، و یکی هم کار فرما ها
      من خودم دوست دارم تابع جدا و یک فایل پی اچ پی خام و یا حتی پلاگین جدا بنویسم ولی برای ایجاد یک پست تایپ معمولی ورد پرس ارور میده.
      من نمیدونم چطوری باید  در ورد پرس برنامه بنویسم که درست اجرا شه. یعنی تابع رو چطوری در ورد پرس تعریف کنم تا ارور نده
      ممنونم
      لطفا دوستانی که میدونن دریغ نکنن موضوع بحرانی هست
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید 
      من تو سایت وردپرسی میخوام صفحه ای داشته باشم که یک url جستجو داشته باشه و وقتی کد محصول رو اونجا وارد کردم 
      در همان صفحه زیر ادرس بار محصول رو به صورت باز شده نشون بده 
      یعنی مستقیم به داخل صفحه محصول که کدش رو زدم بره و دکمه خرید داشته باشه 
      با هر افزونه جستجو که انجام میدم یا کلی مطالب و محصول مرتبط رو به صورت لیست نشون میده 
       لینک نمونه صفحه ای که میخوام داشته باشم 
      https://digikatoni.ir/single-checkout/
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من میخوام تو قسمت فرم ثبت نام سایتم، زمانی که کاربر یوزرنیم تکراری زد ارور بده. الان زمانی که یوزر تکراری وارد شه، فیلد ایمیل زرد میشه و صفحه همونطوری میمونه و اتفاقی رخ نمیده و کاربر نمیفهمه چی شده.
      بعد میخوام قسمت ورودی رمز عبور کاربر محدودیت حداقل 6 کاراکتر ایجاد شه که در غیر این صورت ارور بده.
      فیلد ایمیل هم اخطار بده که این ایمیل قبلا ثبت نام شده. در واقع هیج اروری نمیده. و بگه که آدرس ایمیل باید معتبر باشد و در غیر این صورت ارور بده. الان هرچی بزنم ثبت نام میشه فقط نباید تکراری باشه.
      الان یه سری ارور زیر فیلد ها تعریف کردم ولی همیشه این ارور ها هست و زمانه که فیلدی اشتباه باشه بجای اینکه ارور ظاهر شه، میره.

این یه سری از کدای فایل هست:
      <form method="post" id="userRegistration">
                                          <div class="form-group">
                                              <input type="hidden"  class="referer" value="<?php echo wp_get_referer() ?: get_home_url()  ?> ">
                                          </div>
                                          <?php
                                          if(function_exists('wp_nonce_field')){
                                              echo '<div class="form-group">';
                                              wp_nonce_field('user_registration_action', 'user_registration_nonce');
                                              echo '</div>';
                                          }
                                          ?>

<div class="form-group">
                                              <label for="register_username" class="control-label"><?php esc_html_e('Username', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="text" name="register_username" id="register_username" class="form-control username" aria-describedby="register_username_help_block">
                                              <span id="username_help_block" class="help-block">نام کاربری باید لاتین باشد.</span>
                                          </div>
                                          <div class="form-group">
                                              <label for="register_password" class="control-label"><?php esc_html_e('Password', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="password" name="register_password" id="register_password" class="form-control password" aria-describedby="register_password_help_block">
                                              <span id="password_help_block" class="help-block">رمز عبور باید حداقل 6 کاراکتر باشد.</span>
                                          </div>
                                          <div class="form-group">
                                              <label for="register_email" class="control-label"><?php esc_html_e('Email', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="text" name="register_email" id="register_email" class="form-control email" aria-describedby="register_email_help_block">
                                              <span id="email_help_block" class="help-block">هر ایمیل تنها یکبار میتواند ثبت شود.</span>
                                          </div>
                                          <button type="submit" class="btn btn-sm btn-primary" data-loading-text="<i class='fa fa-spinner fa-spin '></i> در حال ارتباط" ><?php esc_html_e('Signup', Khadamaator::NAME); ?></button>
                                      </form>
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      من میخوام با افزونه contactform7 یا هر فرم ساز دیگه ای فرمی رو طراحی کنم که اطلاعات کاربران سایتم رو مانند شماره شناسنامه و عکس پرسنلی شون رو دریافت کنه. اما نمیدونم این اطلاعات رو کجا و چطوری ذخیره میکنه. من میخوام با دیتا بیس ارتباط بگیرم و این ارتباط از طریق افزونه فرم ثبت نامی که گفتم برقرار بشه. اگه بتونم بصورت یک فایل متنی یا pdf خروجی بگیرم. نمیدونم توقع زیادی هست که از وردپرس دارم یا نه؟! ممنون میشم اگه از دوستان کسی میدونه یا تجربه داره من و راهنمایی کنه.
      سپاس