رفتن به مطلب

مشکل با قالب newspaper

پست های پیشنهاد شده

سلام
من قالب سایتم رو از صحیفه به newspaper تغییر دادم، نسخه فارسی و راست چینه هرچند یه سری بهم ریختگیها ایجاد شده که باید اصلاح بشن.
مشکل اینه که در قسمت اکتیویشن یه بخش هست با عنوان nvato purchase code:
که کد فعالسازی میخواد!
دو تا سوال داشتم، یک اینکه اگه قالب رو فعال نکنم چه اتفاقی میوفته؟ ممکنه بعدها مشکلی برای سایت پیش بیاد؟
و سوال دوم اینکه آیا کسی در مورد نحوه فعال سازی این قالب و یا رد این مرحله اطلاع داره؟

با تشکر

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، TheOne گفته است :

دو تا سوال داشتم، یک اینکه اگه قالب رو فعال نکنم چه اتفاقی میوفته؟ ممکنه بعدها مشکلی برای سایت پیش بیاد؟

فعال کردن قالب برای بروزرسانی های بعدی هست و احتمالا فعال شدن یک سری امکانات بیشتر

در 9 ساعت قبل، TheOne گفته است :

و سوال دوم اینکه آیا کسی در مورد نحوه فعال سازی این قالب و یا رد این مرحله اطلاع داره؟

برای رد این مرحله باید نسخه ی اصلی و یا نسخه ی کامل رو خریداری کنید. این احتمالا نسخه ی رایگانشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 30 دقیقه قبل، yaali گفته است :

فعال کردن قالب برای بروزرسانی های بعدی هست و احتمالا فعال شدن یک سری امکانات بیشتر

یعنی از نظر محدودیت در امکانات و یا استفاده و یا مسائلی مثل موتورهای جستجو و سئو هیچ مشکلی نداره؟ با خیال راحت استفاده کنم؟

نقل قول

برای رد این مرحله باید نسخه ی اصلی و یا نسخه ی کامل رو خریداری کنید. این احتمالا نسخه ی رایگانشه

این سایتهای ایرانی که این قالب رو برای فروش گذاشتن هم یعنی به همین صورت و غیرفعالش رو میدن؟

البته من یه سری آموزشهای انگلیسی واسه فعال کردنش از طریق دستکاری کدها پیدا کردم ولی هیچ کدوم تا اینجا کار نکردن!

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

یعنی از نظر محدودیت در امکانات و یا استفاده و یا مسائلی مثل موتورهای جستجو و سئو هیچ مشکلی نداره؟ با خیال راحت استفاده کنم؟

نمیدونم. ولی قطعا امکانات بیشتری داره. نه خیلی ارتباطی با سئو نداره. معمولا توی تنظیمات و رنگ و استایل قالب یه سری چیزها تفاوت میکنه. ربطی به سئو نداره.

در 6 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

این سایتهای ایرانی که این قالب رو برای فروش گذاشتن هم یعنی به همین صورت و غیرفعالش رو میدن؟

باید از خودشون سوال کنید. معلوم نیست. 

در 6 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

البته من یه سری آموزشهای انگلیسی واسه فعال کردنش از طریق دستکاری کدها پیدا کردم ولی هیچ کدوم تا اینجا کار نکردن!

این کار رو نکنید بهتره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

لطفا قوانین انجمن رو بخونید

نقل قول

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد.

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...