رفتن به مطلب

حذف برگه ها!

پست های پیشنهاد شده

من قالب سایتم رو به newspaper تغییر دادم و بالاخره با هزار مصیبت فعالش کردم.
الان مسئله ای که هست ادغام شدن مطالب و برگه های پوسته جدید با محتوای سایت خودم هست، مطالب قالب جدید رو که همه رو حذف کردم، فقط می مونه برگه ها که با توجه به محتواشون دیدم به نظر کارشناسانه نیاز دارم!
"صفحه نخست" سایتم قبلا یک برگه با نام "صفحه اصلی" بود که خودم ایجاد کرده بودم و خیلی ساده بود و محتوایی نداشت، با سعی و خطا متوجه شدم که تنها حالتی که ظاهر اولیه و زیبای قالب نیوزپیپر رو حفظ میکنه اینه که یک برگه که پوسته خودش با نام "news" داره (و حاوی کلی کد هم هست) رو از تنظیمات خواندن به عنوان صفحه نخست انتخاب کنم.
الان باید این صفحه "news" رو تغییر نام بدم به نام عنوان سایتم و اون صفحه اصلی قدیمی رو هم حذف کنم درسته؟ بقیه برگه ها رو چی حذفشون کنم؟ مخصوصا یه سری که برام خیلی سواله صفحه هایی با عنوان "ثبت نام" ، "صفحه اعضا" ، "contact" و ... هست که ممکنه در آینده به درد بخورن، در حال حاضر قصد ندارم برای سایتم بخش ثبت نام کاربر داشته باشم، این برگه ها رو حذف کنم بهتره یا اینکه فقط از بخش تنظیمات قالب تنظیمشون کنم که نمایش داده نشن؟ (البته اگه به این شکل پنهان کردن برگه ها برای سئو ضرری نداره)
یه سوال هم با دیدن این قالب جدید به ذهنم اومد و فکر میکنم تا امروز اشتباه انجام دادم اینه که من قبلا برای عنوانهایی که در منوی اصلی قرار میگیرن (مثلا ورزش، سرگرمی و ...) برگه نمیساختم فقط دسته میساختم و زیرعنوانها رو هم همچنین و فقط دسته ها رو زیر هم قرار میدادم، الان دیدم ظاهرا اشتباه میکردم و تو این قالب به طور پیش فرض برای عنوانها برگه ساخته شده، میخواستم بدونم درستش کدومه اینکه برای عنوانها برگه ساخته بشه یا دسته؟

این سایتم هست، اگه نیازه لطفا یه نگاهی بهش بندازید:
www.jikpik.com

متشکرم

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

الان باید این صفحه "news" رو تغییر نام بدم به نام عنوان سایتم و اون صفحه اصلی قدیمی رو هم حذف کنم درسته؟ بقیه برگه ها رو چی حذفشون کنم؟

بقیه ی برگه ها رو حذف نکنید. چه کاریه. فقط نمایش داده نشن. اگه نمیخواین کسی ثبت نام کنه، از توی بخش همگانی، ثبت نام رو غیرفعال کنید ...

در 56 دقیقه قبل، TheOne گفته است :

اینکه برای عنوانها برگه ساخته بشه یا دسته؟

برگه برای اینه که شما خودتون هم میخواین محتوا اضافه کنید بهش ... ولی اگر دسته بسازین؛ صرفا مطالب اون دسته نمایش داده میشه. مثلا اگه بخواین یه متنی چیزی بنویسید توش، کار ساده ای نیست. به نظرم همون دسته بندی ساخته بشه بهتره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yaali گفته است :

بقیه ی برگه ها رو حذف نکنید. چه کاریه. فقط نمایش داده نشن. اگه نمیخواین کسی ثبت نام کنه، از توی بخش همگانی، ثبت نام رو غیرفعال کنید ...

آخه یه سری برگه ها مثل "Homepage - infinite Scroll" ، "Homepage - Loop" ، "Homepage - Full post Featured" و ... هستن که به نظر میاد بی استفاده هستن و برای ایجاد محتوا واسه قالب دمو ساخته شدن یا حداقل من اینطور فکر میکنم. اینا فکر نمیکنم در آینده بدرد بخورن یا اینکه به قالب ارتباطی داشته باشن، اینطور نیست؟

نقل قول

برگه برای اینه که شما خودتون هم میخواین محتوا اضافه کنید بهش ... ولی اگر دسته بسازین؛ صرفا مطالب اون دسته نمایش داده میشه. مثلا اگه بخواین یه متنی چیزی بنویسید توش، کار ساده ای نیست. به نظرم همون دسته بندی ساخته بشه بهتره.

والا این برگه هایی که عرض کردم فقط برای عناوین و زیر عنوانها میخوام قصد ندارم مطلب توشون بنویسم، ولی اگه برای احتیاط برگه بزنم و هیچ مطلبی هم ننویسم (به این خاطر که در آینده یه موقع خواستم فرضا تو تیتر بالای صفحشون یه چیزی بنویسم) و فعلا هم خالی بمونه این موضوع حالا چه از نظر فنی چه سئو اینا اشکالی داره؟
راستی تو "تنظیمات خواندن" موندم الان تو قسمت "برگه‌ی نوشته‌ها" چه برگه ای انتخاب کنم، باید حتما یه برگه برا این بخش انتخاب بشه؟

خیلی ممنون از کمک و راهنماییهای همیشگیتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...