رفتن به مطلب

درخواست افزونه لیست قیمت محصولات

A . S

پست های پیشنهاد شده

سلام 

یه افزونه مثل سایت کیمیا آنلاین برای نمایش لیست محصولات برای وردپرس وجود داره ؟ به شدت به این افزونه نیازمندیم 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، A . S گفته است :

سلام 

یه افزونه مثل سایت کیمیا آنلاین برای نمایش لیست محصولات برای وردپرس وجود داره ؟ به شدت به این افزونه نیازمندیم 

سلام. اگه منظورتون از  لیست محصولات منو سایت هست از افزونه های مگامنو استفاده کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 1/18/2018 at 18:04، maraljoon گفته است :

سلام. اگه منظورتون از  لیست محصولات منو سایت هست از افزونه های مگامنو استفاده کنید

یعنی انقدر بد توضیح دادم ؟

منو چیه دوست عزیز 

لیست قیمت ! شما تو سایت مورد نظر برین و از منوی کناری یه دسته رو انتخاب کنین و لیست محصولات رو ببین ، من همچین چیزی رو لازم دارم

مثل این افزونه برای اپن کارت 

ویرایش شده توسط A . S
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، A . S گفته است :

یعنی انقدر بد توضیح دادم ؟

منو چیه دوست عزیز 

لیست قیمت ! شما تو سایت مورد نظر برین و از منوی کناری یه دسته رو انتخاب کنین و لیست محصولات رو ببین ، من همچین چیزی رو لازم دارم

مثل این افزونه برای اپن کارت 

سلام مجدد.

شما فرمودید لیست محصولات. لیست محصولا با لیست قیمت تفاوتش از زمین تا آسمونه..

البته من هنوزم متوجه نشدم شما کدوم بخش مدنظرتونه. یه شات از بخش مربوطه بگیرید بذارید اینجا اگه من یا دیگران دوستان اطلاعی داشتن حتما بهتون میگن.

موفق باشید

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، maraljoon گفته است :

سلام مجدد.

شما فرمودید لیست محصولات. لیست محصولا با لیست قیمت تفاوتش از زمین تا آسمونه..

البته من هنوزم متوجه نشدم شما کدوم بخش مدنظرتونه. یه شات از بخش مربوطه بگیرید بذارید اینجا اگه من یا دیگران دوستان اطلاعی داشتن حتما بهتون میگن.

موفق باشید

تایتل نوشته شده لیست قیمت ؛ والله من چن مورد مثال هم اوردم ، حتی لینک افزونه اپن کارتش رو هم گذاشتم ، دیگه نمیدونم چجوری بگم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...