نگار صادقی

سوال در مورد افزونه mylinksdump

17 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. میخواستم بدونم افزونه mylinksdump (ساخت لینکدونی) روی سئو سایت تاثیر خوبی میزاره ؟ یا بی تاثیره؟ تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیشتر حالتش لینک به سایتهای دیگه هست.

برای سئو هم در کل میتونه خوب باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم یک سوال داشتم

چجوری میشه آدرس لینک هایی رو که mylinksdump می سازه از mylinksdump به link تغییر بدم؟

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چجوری میشه آدرس لینک هایی رو که mylinksdump می سازه از mylinksdump به link تغییر بدم؟

در کجا؟ در آدرس خروجی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين افزونه كه براي سئو تاثير بد داره!! چطور ميشه لينك هاشو نوفالو كرده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام ؛

از این افزونه استفاده نکن افزونه ایده ال خود وردپرس که تو ساختار وردپرسم هست لینک منیجر هست ( Link Manager )

لینک دانلود http://www.rayanedownload.ir/1391/11/21/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-3-5-%D9%88/

خیلی افزونه خوبی هست و کار باش اسونه می تونید امتحان کنید ببنید چقدر شیرینه :rolleyes:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشكل اينجاس كه اين افزونه ها كاروشن ساخت لينك هاي خارجي هست و اين روي سئو تاثير منفي داره . اين افزونه اي كه گفتي رو ميشه لينك هاشو نوفالو كرد؟ و يه سوال ديگه : من ميخوام يه صفحه درست كنم و توش سايت معرفي كنم اين افزونه امكانش رو داره توي يه برگه لينكهاشو قرار بده؟

ویرایش شده در توسط نگار صادقی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه رو شما نصب کنید اگر بد بود بیایید هر کاری خواستید کنید هر چی خواستید بهم بگید ...

بابا این افزونه تضمینی هست شما نصبش کن وبعد استفاده ...

البته از قالبت از ابزارک پشتیبانی می کنه خیلی راحت ابزارک مربوط بهش و قرار بده و بعد برو لینک ها رو بزار خیلی امکانات داره عالیه ازش استفاده کن ضرر نمی کنی

یا حق.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من افزونه رو نصب كردم ولي هيچ اتفاقي نيوفتاد!!! هيچي به مديريتم اضافه نشد!!! توي تنظيماتم چيزي نيس! قسمت پيوند ها هم چيزي اضافه نشد!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه خیلی راحت است برید به این آدرس : wp-content/plugins یه پوشه با نام حالا link-manager درست کنید ....

حالا داخل اون یه فایل php با نام : link-manager.php درست کنید ....

خوب حالا این فایل php رو باز کنید و این محتویات و واردش کنید :

<?php
/* Plugin Name: Link Manager
* Description: Enables the Link Manager that existed in WordPress until version 3.5.
* Author: WordPress
* Version: 0.1-beta
*/
/*
* See http://core.trac.wordpress.org/ticket/21307
*/
add_filter( 'pre_option_link_manager_enabled', '__return_true' );

اینم فایل : readme.txt

=== Link Manager ===
Contributors: nacin
Tags: links, link manager, blogroll
Requires at least: 3.5
Tested up to: 3.5
License: GPLv2 or later
License URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Enables the Link Manager that existed in WordPress until version 3.5.
== Description ==
In WordPress 3.5, the Link Manager (which some use to build blogrolls) will
be disabled by default. If you have links when you update, it'll still be there.
But you can use this plugin to ensure it will always be there, even if you
update to a later version of WordPress or remove all of your current links.

به این صورت حالا داخل مدیریت یه قسمتی داخل منو های اصلی با نام پیوندها اضاف شده ...

حله ;)

بقیه چیز ها گفتم که داخل خود وردپرس درج شده این فقط این امکان و true می کنه و وردپرس فعالش می کنه عین قابلیت چند سایته

ویرایش شده در توسط WKCF!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیوند ها همون اول برای من فعال بود!! نکنه نسخه وردپرس من قدیمیه؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممکنه این افزونه رو قبلا نصب کرده بودید درسته؟ ببیند این درواقع یه کد ولی خوب می ره قسمت افزونه ها خیلی راحت می تونید از این استفاده کنید به نسخه ام کاری نداره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا همون اول که من وردپرس رو نصب کردم قسمت پیوند ها بودش. مگه شماها ندارید این قسمت رو؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتما اون وردپرسی که شما نصب کردید این کد ها در پوشه پلاگین ها بوده درسته؟

خوب الان بگید مشکل پیوندهای شما ریشه شکن کن حل شد؟ مشکلی نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه من میخوام مث این سایت ، سایت معرفی کنم. حالا با افزونه mylinksdump میخوام این کارو کنم و مشکلم اینه که چطوری لینهاشو نوفالو کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینکهای تولیدی رو میتونید از داخل کدهای افزونه بهشون خاصیت نوفالو رو اضافه کنید

ولی بعد هر بروزرسانی باید این تغییرات رو مجددست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط dastjerdisf
      با سلام می خواستم ببینم کسی پیدا میشه راجع به سایتم از نظر سئو به نشانیhttp://dastjerdisf.ir پیشنهاد و راهکار بده یا خیر
      ممنون میشم کمک کنید
      در سایت بررسی آنلاین سئو سایتم نمره ام43/5 که خیلی کمه چیکار کنم
      با تشکر
    • توسط s.koohfar
      سلام
      سایتی که من روی سئوی اون کار میکنم http://www.yegheroon.ir هستش.
      من 1 ماه میشه که هر روز دارم توی سایت های مختلف بک لینک میدم.
      اما گوگل بک لینک های من رو بهم نشون نمیده .
      تا حالا بالای 50 تا بک لینک دادم که فقط 3 تاشونو قبول کرده .
      توی گوگل پلاس، فیسبوک، تویتر، لینکدین و اینستا هم بک لینک های زیادی دادم ولی اونا هم محاسبه نشدن .
      مشکل کجاست؟
      لطفا راهنماییم کنید .

• توسط masoudch
      سلام
      کسی میتونه کمک کنه کد زیر رو کجای فایل htaccess باید قرار بدم برای کاهش حجم تصاویر
      Accept-Encoding: gzip,deflate ممنون
    • توسط نگار صادقی
      سلام خسته نباشید.
      آقا ما یه سایت داریم که یه مدت مطالب بی ارزش منتشر میکردیم یعنی یه سری مطللب با تگ های خیلی زیاد که الکی ایندکس های سایت مون رو توی گوگل زیاد کرده در صورتی که هیچ ورودی ندارن! اما بعضی از سایتها رتبه الکساشون زیر 200 ایران هستن ولی تعداد ایندکس هاشون یک سوم ما هم نیست!
      خلاصه ما میخوایم خیلی از صفحات بی ارزش سایتمون رو حذف کنیم ولی همه میدونیم که گوگل مخالف شدید صفحات 404 هستش. به نظرتون چجوری یه صفحه رو حذف کنیم که گوگل جریمه مون نکنه؟
      این بحث خیلی مهمه خواهشا هرکسی تجربه ای داره بیاد بگه چون خیلی سرچ کردم ولی توی هیچ انجمنی همچین بحثی نشده ممنونم
    • توسط afshinkalhori
      درود بر شما دوستان و اساتید عزیزم، 
      بنده قصد انتقال فقط تعدادی از پست ها، مدیاها و برچسب های و... سایت رو به یک سایت جدید دارم و همینطور به سایت قبلیم هم احتیاج دارم و فقط میخوام دسته بندی ها و موضوع هارو اصلاح کنم،   خروجی و ورودی رو که از اکسپورت و اینپورت استفاده میکنم، سوال بنده در رابطه با موتورهای جست و جو هست، که چه راهکاری رو شما بزرگان پیشنهاد میفرمایید که این موتورهای جست و جو از دست ما ناراحت نشن و مورد جریمه قرار نگیریم، 
      سپاس،