رفتن به مطلب

افت شدید رتبه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید سایت من یه مدت رتبه ایرانش در سایت الکسا سی هزار بود اونم با میانگین دویست تا بازدیدکننده روزانه، اما الان رتبه ایرانش کاملا محو شده و رتبه جهانمون هم افت شدیدی داشته در حالیکه ما تقریبا 600 تا بازدیدکننده در روز داریم که 90 درصدشون از گوگل وارد سایت میشن.
خواستم ازتون کمک بگیرم که ببینم شما میتونید بگید مشکل از چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، poyehcom گفته است :

سلام.

افت رتبه میتونه دلایل زیادی داشته باشه. اگه تو وبمستر ارور و مشکلی ندارید بنظرم خیلی به رتبه الکسا دقت نکنید.

انگار الکسا هر چند وقت تغییراتی تو نحوه رتبه بندیش ایجاد میکنه که این باعث افت خیلی از سایت ها میشه. الان حدود 3 الی 4 ماهی هست که خیلی از سایت های پربازدید ایرانی رتبه هاشون شدیدا افت کرده و البته نمیدونم دلیل این اتفاق چیه. اولش برای خودم این اتفاق افتاد. یکی از سایت هام که رتبه 5000 داشت در عرض کمتر از یک ماه به 40 هزار رسیده اولش فکر کردم فقط برای من اینطوره. بازدیدام حتی بیشتر از قبل بود ولی این اتفاق وحشتناک افتاده بود. به خیلی از سایت های پر بازدید که رتبشونو از قبل میدونستم سر زدم و دیدم بله برای خیلی از سایت ها اینطور شده.

دلیلش رو نمیدونم واقعا.

اگه از دوستان کسی چیزی میدونه بگه ما هم چیزی یاد بگیریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...