رفتن به مطلب

مشکل ویرایش فایل های PHP در وردپرس 4.9 به بالا

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از آپدیت 4.9 وردپرس قابلیتی اضافه شد که کدها رو موقع ویرایش چک میکنه که از نظر سینتکس و... که فتال ارور نداشته باشن، منتها به نظر میاد روی بعضی سرورها (یا شایدم وردپرسی با تنظمیات خاص) نمیتونه ارتباط برقرار کنه و بعد از اینکه روی بروزرسانی کلیک میکنم اون لودینگ وردپرس شروع میکنه به چرخیدن و بعد از مدتی این ارور رو میده:

Unable to communicate back with site to check for fatal errors, so the PHP change was reverted. You will need to upload your PHP file change by some other means, such as by using SFTP

که در وردپرس فارسی به این صورت ترجمه شده:

قادر به برقراری ارتباط با سایت برای بررسی خطاهای مهلک نمی‌باشیم، بنابراین تغییر PHP برگشت داده شد. شما بایستی تغییر فایل PHP خود را با استفاده از ابزارهای دیگر مانند استفاده از SFTP آپلود نمایید.

(حالا بحث ترجمش فعلا مهم نیست)

این چه مشکلیه دوستان؟

الان من اصلا از داخل خود پنل نمیتونم فایل‌ها رو ویرایش کنم و باید از داخل هاست انجام بدم.

ضمن اینکه من بررسی کردم وقتی روی بروزرسانی کلیک کردم تغییرات روی فایل اعمال شد (داخل هاست چک کردم، فایل ویرایش شده بود) منتها بعد از اینکه موفق نمیشه صحیح بودن سینتکس رو چک کنه و ارور میده، تغییرات رو هم برمیگردونه و مجددا فایل به حالت اولیه برمیگرده، به نظر میرسه یه مشکلی توی برقراری ارتباط با سرور چک کننده‌ی ارورهای فایل وجود داره، نمیدونم...

امیدوارم خوب توضیح داده باشم (اگر ابهامی وجود داره لطفا بگید تا بیشتر توضیح بدم یا اسکرین شات بگیرم)

سرچ کردم داخل تاپیک‌های انگلیسی ولی نتونستم مشکل رو حل کنم، مثل اینکه مشکل خیلی‌ها هم هست، آیا کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه؟

لینک به ارسال
در در 1/19/2018 at 11:23، mehran-b گفته است :

سلام و درود

این مشکل عمدتا از فعال بودن Mod_Security بر روی وردپرس شما نشات میگیره.

موفق باشید

درود خدمت شما و سپاس بابت راهنماییتون

چجوری میشه این Mod_security رو غیر فعال کرد؟

من به هاستینگ گفتم، بم گفتن به صورت پیشفرض روی سرورهامون فعال هست و نمیشه غیر فعالش کنیم.

البته داخل اینترنت یه سری کد اچ‌تی‌اکسس برای غیرفعال کردنش پیدا کردم و گذاشتم ولی به نظر میرسید مشکل هنوز وجود داره.

آیا راهی هست غیر فعالش کنم و اینکه آیا غیر فعال کردن این فیچر باعث بروز مشکل در امنیت سایت نمیشه؟

لینک به ارسال

درود مجدد

اگر داخل کنترل پنل هاستینگ قابلیت غیرفعال کردنش باشه از اونجا باید غیرفعال کنید اگر نباشه معمولا با htaccess هم غیرفعال نمیشه.

نقل قول

آیا راهی هست غیر فعالش کنم و اینکه آیا غیر فعال کردن این فیچر باعث بروز مشکل در امنیت سایت نمیشه؟

اگر هاستنگ اجازه غیرفعال کردن نده نمیشه کاریش کرد و شما با غیرفعال کردن Mod_Security یه فایروال نرم افزاری رو از دست میدید.

البته بگم این مشکل برای خود بنده در یه هاست با غیرفعال کردن Mod_Security حل شد در هسات دیگر با Mod_Security فعال هم هیچ مشکلی نبود.

فکر میکنم در اصل مشکل از کانفیگ Mod_Security باشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...