رفتن به مطلب

کپی مقالات pdf نمره منفی داره؟

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام

چندین سایت هستند که مجلاتی در زمینه رشته خودم انتشار میدن و من میخام که کلیه این مجلات را در هاست خودم اپلود و روی سایت برای دانلود قرار بدم. این کار از نظر گوگل که تنها فرمت pdf را قرار میدم کپی محسوب میشه و امتیاز منفی میگیرم؟؟

لطفا دوستانی که در این مورد تجربه دارند راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

سلام 

فایلهای pdf هم رتبه گذاری میشن و خونده میشن توسط ربات گوگل. پس پی دی اف هم میتونه محتوای تکرار (duplicate)شناخته بشه.

2 حالت داره یا میخوای روشون رتبه بگیری  یا نمیخوای.

• اگه نمیخوای رتبه بگیری، توی فایل robots.txt میتونی همه فایلهای pdf رو بگی گوگل نخونه(crawl نکنه). یا اینکه تو صفحه ای که فایلها رو قرار میدی اگه افزونه yoast رو داری، اون صفحه رو noindex کن. no-follow هم بکن.
  • اگه میخوای رتبه بگیری، منبع رو حتما لینک کن. نوفالو هم نکن. لینک کن، نوشتن ادرس سایت طرف بدون لینک، یه نوع برندینگه! لینک نیست.

من قبلا شنیده بودم که فایلهای pdf به 2 صورت تصویر یا متن ذخیره میشن.اگه تصویر ذخیره بشه (مثلا متن رو نتونی تو صفحه پی دی اف انتخاب کنی) فک کنم گوگل نتونه بخونه. 

موفق باشی 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hesamkj گفته است :

سلام 

فایلهای pdf هم رتبه گذاری میشن و خونده میشن توسط ربات گوگل. پس پی دی اف هم میتونه محتوای تکرار (duplicate)شناخته بشه.

2 حالت داره یا میخوای روشون رتبه بگیری  یا نمیخوای.

• اگه نمیخوای رتبه بگیری، توی فایل robots.txt میتونی همه فایلهای pdf رو بگی گوگل نخونه(crawl نکنه). یا اینکه تو صفحه ای که فایلها رو قرار میدی اگه افزونه yoast رو داری، اون صفحه رو noindex کن. no-follow هم بکن.
  • اگه میخوای رتبه بگیری، منبع رو حتما لینک کن. نوفالو هم نکن. لینک کن، نوشتن ادرس سایت طرف بدون لینک، یه نوع برندینگه! لینک نیست.

من قبلا شنیده بودم که فایلهای pdf به 2 صورت تصویر یا متن ذخیره میشن.اگه تصویر ذخیره بشه (مثلا متن رو نتونی تو صفحه پی دی اف انتخاب کنی) فک کنم گوگل نتونه بخونه. 

موفق باشی 

ممنون پاسخ جامعی بود

بله pdf که کلا از تصویر ساخته شده باشه کراول نمیکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...