رفتن به مطلب

html کردن منو وردپرس

پست های پیشنهاد شده

دروود بر شما

ما با توجه به سنگین بودن پروژمون نیاز داریم که منومون رو به صورت HTML بزنیم . هرکاری میکنیم نمیتونیم درستش کنیم . 

ممنون میشم کمک کنید که بتونیم منو html رو جایگزین کنیم . 

لینک به ارسال

درود

هم زمان زیادی باید صرف کنید و هم اینکه به نظر بنده کار درستی نیست.یه زمانی اگر نام دسته بندی تغییر کنه یا لینکش عوض بشه سایت شما دچار مشکل میشه.هرچقدر هم پروژه شما سنگین باشه اگر سایت بوت استرپی هست هم میتونید با navwalker این کار انجام بدید هم از افزونه max mega menu استفاده کنید که بسیار افزونه قدرتمند و خوبی هست

اگر هم قصد دارید که منو رو کلا استاتیک بزنید میتونید از کدهای اماده بوت استرپ استفاده کنید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، samanp گفته است :

درود

هم زمان زیادی باید صرف کنید و هم اینکه به نظر بنده کار درستی نیست.یه زمانی اگر نام دسته بندی تغییر کنه یا لینکش عوض بشه سایت شما دچار مشکل میشه.هرچقدر هم پروژه شما سنگین باشه اگر سایت بوت استرپی هست هم میتونید با navwalker این کار انجام بدید هم از افزونه max mega menu استفاده کنید که بسیار افزونه قدرتمند و خوبی هست

اگر هم قصد دارید که منو رو کلا استاتیک بزنید میتونید از کدهای اماده بوت استرپ استفاده کنید

الان من یه قالب دارم که خریدم ، خودش یه سری تنظیمات داره . 

من مشکلی روی این مسئله نداریم که روی منو خودمون درست کنیم . الان اگه بخوام دستی درست کنم و کد HTML رو بخونه به جای باکس منو چه کار باید کنم ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...