رفتن به مطلب

فول اسکرین کردن تصویر اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

سلام

اسلایدر قالب من چهار تا فضا برای عکس داره، مشکل اینه که از نظر افقی یا عمودی تصاویر رو نمیکشه و به اصطلاح فول اسکرین نمیکنه، یه قسمت کوچیک یا حتی بعضا نصف فضای داخل کادر که باید با تصویر پر بشه خالی میمونه، همون قسمتهایی که تو عکس با کادر قرمز مشخص کردم.
کسی میدونه از کجا میشه تنظیم کرد که تصاویر فول اسکرین و کامل در داخل کادرها نمایش داده بشن؟

slider.png

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، TheOne گفته است :

کسی میدونه از کجا میشه تنظیم کرد که تصاویر فول اسکرین و کامل در داخل کادرها نمایش داده بشن؟

آدرس سایتتون رو بدین تا براتون درستش کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yaali گفته است :

آدرس سایتتون رو بدین تا براتون درستش کنم

بفرمایید:
http://jikpik.com

اگه ممکنه فقط راه حلش رو توضیح هم بدید، چون از این قالب خوشم اومده برای یه وبسایت دیگم هم میخوام از همین قالب استفاده کنم و برای اونم مسلما همین مشکلو دارم، اگه راه حلش رو یاد بدید ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، TheOne گفته است :

اگه ممکنه فقط راه حلش رو توضیح هم بدید، چون از این قالب خوشم اومده برای یه وبسایت دیگم هم میخوام از همین قالب استفاده کنم و برای اونم مسلما همین مشکلو دارم، اگه راه حلش رو یاد بدید ممنون میشم.

از بخش نمایش، قالب رو ویرایش کنید و کد زیر رو برای تنظیم ارتفاع عکسها در انتهای style.css کپی کنید:

img.entry-thumb.td-animation-stack-type0-2.lazyloaded {
    height: 100%;
}

لینک به ارسال
در در 1/22/2018 at 10:20، yaali گفته است :

از بخش نمایش، قالب رو ویرایش کنید و کد زیر رو برای تنظیم ارتفاع عکسها در انتهای style.css کپی کنید:

img.entry-thumb.td-animation-stack-type0-2.lazyloaded {
    height: 100%;
}

قالب رو هم از بخش نمایش هم تنظیمات خودش، هر گزینه ای که داشت امتحان کردم، کد رو هم تو style.css وارد کردم نشد.
به نظر میاد مربوط به مشکل راست چین شدن قالب باشه، فایل rtl داره و به ظاهر راست چین شده ولی هرکاری کردم فول اسکرین نشد که نشد!
یکی این قسمت جور در نمیاد یکی هم بخش کامنتها، اون عکس کاربر یا به اصطلاح نیم رخ، همانطور که تو عکس هم نشون دادم از جاش خارج شده و به سمت چپ رفته!

comment.png

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال

پ.ن: یه قسمت توی style.css پیدا کردم که به این شکله:

img {
  max-width: 100%;
  width: auto\9;
  height: auto;
}

تو سطر آخر auto رو به 100% تغییر دادم و مشکل ارتفاعی یا همون عمودی عکسها حل شد و فول اسکرین شدن. الان فقط مونده از نظر افقی هم فول اسکرین بشن. سطر دوم width: auto\9 اون مقدار auto\9 رو هم به 100% تغییر دادم، تو اسلایدر درست شد و فول اسکرین شد ولی تو نوشته ها، عکسها تمام عرض صفحه رو پر میکنن، یعنی در نوشته کلا بهم ریختگی ایجاد کرد. اگه اشتباه نکنم auto رو نباید حذف و یا تغییر بدم. لطفا بگید این قسمت رو چطور تعیین کنم تا فقط اسلایدر فول اسکرین بشه؟
ممنون

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

با سلام و احترام 
  ما دارای یک سایت با قالب وردپرس می باشیم. متاسفانه با یک مشکل مواجه شدیم در قسمت لایر اسلایدر. تمام تنظیمات سایز اسلایدها اوکی هست ولی در صفحه اصلی اسلایدرها به صورت فول اسکرین نیست . ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور اسلایدر به صورت کامل از بغل و بالا صفحه رو دربربگیرد. برروی رسپانسیو هست 2000*833

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، baharm گفته است :

با سلام و احترام 
  ما دارای یک سایت با قالب وردپرس می باشیم. متاسفانه با یک مشکل مواجه شدیم در قسمت لایر اسلایدر. تمام تنظیمات سایز اسلایدها اوکی هست ولی در صفحه اصلی اسلایدرها به صورت فول اسکرین نیست . ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور اسلایدر به صورت کامل از بغل و بالا صفحه رو دربربگیرد. برروی رسپانسیو هست 2000*833

در سی اس اس این کد رو قرار بدید 

Width: 100% !important;

Height: 100% !important;

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...