رفتن به مطلب

نیاز به مشاوره و حل مشکل در ارتباط با ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خلاصه بگم: به یک شرکت طراحی سفارش یک سایت فروش خدمات دادم، به من گفتند با توجه با خواسته های شما یک سایت شرکتی هم کار شما رو راه میندازه، بعدا گفتن شدنی نیست، بعدا گفتند میخوان چیزی که طراحی کردند رو به ووکامرس وصل کنند تا بتونن از مزایای هر دو استفاده کنند. پس از 2 ماه چیزی که تحویل من دادن پر از اشکاله و عملا هیچی، و اما مشکل اصلی:

سایت من کار بر میاد از بین خدمات ارائه شده یکی رو انتخاب میکنه( مثلا خرید میوه )، میره مرحله بعدی مثلا 6 نوع میوه برای انتخاب وجود داره و مشکل اینجاست که همزمان نمیتونه چند میوه رو با هم انتخاب کنه و فقط یکی رو میشه انتخاب کرد، بعد از مدتها اومدن مثلا راه حلی دادن که مثلا وقتی سیب رو انتخاب کرد یه مرحله بره جلو و اونجا لوپ زده بشه تا دوباره پروسه تکرار بشه تا مثلا بتونه پرتقال رو هم انتخاب کنه. این روش هم جواب نداد چون وقتی لوپ میخوره سیستم هنگ می کنه. دوستان متخصص لفا راهنمایی بفرمایید خیلی عجله دارم کلی از برنامه عقب موندم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا بفرمایید

ویرایش شده توسط موسی355
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

شرکتی که این پروژه رو پیاده کرده باید باگ هاشو براتون حل کنه.

موفق باشید

اون شرکت ظاهرا سر در نمیاره و فقط وقت و تلف میکنه.

لینک به ارسال

درود مجدد

در 14 دقیقه قبل، موسی355 گفته است :

اون شرکت ظاهرا سر در نمیاره و فقط وقت و تلف میکنه.

عجب شرکت هایی پیدا میشن.

مشکل شما جوری نیست که بنده یا سایر دوستان یه کد بدیم و مشکل شما برطرف بشه.

باید پروژه بررسی بشه و چون پروژه هم کار تیم دیگه ای هست بررسیش برای یه شخص دیگه زمانبر و ملال آور خواهد بود.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

چیزی که شما الان داری توضیح میدی یعنی بدترین نوع اجرا رو برای شما انجام دادن و سربار زیادی داره!

فکر میکنم جاییکه برای شما پروژه رو زده مفهوم استفاده از پیش فرض های وردپرس رو نمیدونسته و خودش هم مهارت لازم رو نداشته که کدنویسی درستی انجام بده و کار به این شکل در اومده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...