رفتن به مطلب

مشکل در Server connectivity گوگل وبمستر با افزونه های امنیتی

hassan.0152

پست های پیشنهاد شده

سلام

امروز گوگل وبمستر تولز گوگل و داشتم بررسی میکردم ، دیدم تو قسمت Server connectivity خطا قرمز زده و با پشتیبانی صحبت کردم که از طریق Fetch as Google تست کردم ببینم قبول میکنه یا نه که قبول نمیکرد و بعد از بررسی متوجه شدیم مشکل از افزونه هست که فهمیدم افزونه‌ی All In One WP Security مشکل داره و با غیر فعال کردن این افزونه لینک ها با موفقیت در Fetch as Google ثبت میشدن و احتمال میدادم که شاید این افزونه مشکل داشته باشه که افزونه امنیتی دیگری افزونه wordfence نصب کردم که دوباره در گوگل وبمستر تست کردم دیدم لینک ها بازم در Fetch as Google ثبت نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه دوباره ثبت مشدن که پشتیبانی هاست اعلام کردن در انجمن های وردپرس مطرح کنم .

کسی میدونه مشکل از چیه که افزونه های امنیتی که نصب میکنم جلوی ارتباط گوگل با سرور رو میگیره ؟ یا گوگل جدیدا با این افزونه های امینیتی وردپرس مشکل پیدا کرده ؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

یه لینک از سایتتون در حالی که افزونه امنیتی روشنه ارسال کنید تا بررسی بشه.

سلام 

افزونه‌ی All In One WP Security الان فعاله

اینم لینک سایت : https://narenjonline.ir

لینک به ارسال

درود مجدد

بررسی کردم علت خطا دقیقا مشخص نیست.

ولی احتمالا افزونه های امنیتی یه کدهایی به htaccess اضافه میکنند که دسترسی به فایل های سایت به مشکل میخوره.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

بررسی کردم علت خطا دقیقا مشخص نیست.

ولی احتمالا افزونه های امنیتی یه کدهایی به htaccess اضافه میکنند که دسترسی به فایل های سایت به مشکل میخوره.

نمیدونم شاید .

ولی قبلا مشکلی نداشت کار میکرد الان امروز دیدم گیر داده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...