رفتن به مطلب

بستن دسترسی کاربران در یک دایرکتوری php خاص

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام و وقت بخیر

من یک دایرکتوری php در مسیر زیر دارم

sitename.com/table/mytable.php

میخوام فقط خودم توو هاست خودم بتونم ازش استفاده کنم (با ajax و php بتونم فراخوانیش کنم) و اگر کاربر لینک رو مستقیم زد توو بروزر یا توو هاست خودش اینکلود کرد دسترسی نداشته باشه .

چطوری باید اینکارو انجام بدم؟ خیلی سرچ کردم و فقط به این نتیجه رسیدم با define میشه ولی راهش رو بلد نیستم.

لینک به ارسال

سلام
خیلی کار می‌تونید انجام بدید.

۱) تعریف توکن اختصاصی برای خودتون.

۲) بررسی صفحه‌ای که درخواست از اون ارسال شده (در صورتی که صفحه‌ی درخواست کننده غیر از سایت شما بود ارور بدهد).

روش تعریف ثابت هم بدین صورت هست در صحفه ایندکس یا کانفیگ خود (در کل فایلی که در همه صفحات لود میشود) تعریف می‌کنید و یک شرط میگذارید که اگر این ثابت تعریف شده بود کدها اجرا بشه و در غیر این صورت ارور عدم دسترسی بده. دقیقا کاری که در بخش افزونه‌های وردپرس انجام میدیم.

// کدی که در وردپرس برای جلوگیری از دسترسی مستقیم استفاده میکنیم
defined('ABSPATH') || exit('No Direct Access.');

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

سلام
خیلی کار می‌تونید انجام بدید.

۱) تعریف توکن اختصاصی برای خودتون.

۲) بررسی صفحه‌ای که درخواست از اون ارسال شده (در صورتی که صفحه‌ی درخواست کننده غیر از سایت شما بود ارور بدهد).

روش تعریف ثابت هم بدین صورت هست در صحفه ایندکس یا کانفیگ خود (در کل فایلی که در همه صفحات لود میشود) تعریف می‌کنید و یک شرط میگذارید که اگر این ثابت تعریف شده بود کدها اجرا بشه و در غیر این صورت ارور عدم دسترسی بده. دقیقا کاری که در بخش افزونه‌های وردپرس انجام میدیم.

// کدی که در وردپرس برای جلوگیری از دسترسی مستقیم استفاده میکنیم
defined('ABSPATH') || exit('No Direct Access.');

باسلام ، ممنونم با htaccess حل شد .

کاربر میخوره به ارور 403 ، فقط یک سوال اینکه چطور میتونم هدایتش کنم به اروری که خودم درست کردم؟

منبع پاسخ

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام ، ممنونم با htaccess حل شد .

کاربر میخوره به ارور 403 ، فقط یک سوال اینکه چطور میتونم هدایتش کنم به اروری که خودم درست کردم؟

منبع پاسخ

دقیقا چه کدی قرار دادید؟
Deny from all ??

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

از کد زیر در فایل htaccess. خود استفاده کنید.

ErrorDocument 403 /YOUR_PAGE.php

بجای YOUR_PAGE.php آدرس صفحه دلخواه خودتون رو قرار بدهید. داخل این صفحه می‌توانید پیغام خطای خود را قرار دهید.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...