رفتن به مطلب

مشکل قالب طراحی شده من با گوگل!

ehsanm

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تا چند روز پیش برای قالب سایتم از یه قالب ساده که از سایت وردپرس فارسی گرفته بودم استفاده می کردم که ایندکس گوگل خوبی داشت. تا اینکه قالبی که خودم داشتم واسه سایت می نوشتم رو آماده کردم و گذاشتم رو سایت. من اصول اولیه رو برای این قالب رعایت کردم و اچ تی ام ال و سی اس اس استاندارد نوشتم ولی نمی دونم گوگل چه مشکلی با این قالب داره! این یکی دو روزه که قالبو گذاشتم ایندکس خیلی کند شده طوری که پست ها خیلی دیر ایندکس میشن، تگ ها هم دیگه اصلا ایندکس نمیشن! در حالی که صفحه اصلی سایت خوب کش میشه!

تو گوگل وبمستر هم 300 تا ارور 404 داده در حالی که اون لینک های که داده رو باز می کنم مشکلی ندارن! کسی می دونه این مشکل به خاطر چیه؟

چرا باید پست هایی رو 404 بده در حالی که باز میشن و مشکلی ندارن؟! آیا زمان می بره که گوگل خودشو با قالب جدید وفق بده؟!

قالب سایت رو هم نمی تونم عوض کنم چون این قالبی که نوشتم واقعا زیباست و قالب رایگان اینطوری نمی تونم پیدا کنم.

آدرس سایت رو به خاطر مسائلی نمی تونم اینجا بزارم.. اگر کسی بخواد لطف کنه چک کنه پیغام خصوصی می کنم.

ممنون میشم کمک کنید :mellow:

لینک به ارسال

سلام

لطفا آدرس سایت رو بدید.

همچنین در وبمستر چه خطاهایی میده؟ (بجز 404)

یکی از ادرس هایی که در گوگل 404 شده رو هم اینجا بزارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...