رفتن به مطلب

کپی از نظر گوگل؟

پست های پیشنهاد شده

سلام 

برچسب اگر از یک پست از یک سایت دیگه برداریم تو نوت پد بریزیم که لینکش پاک بشه بعد همون تو برچسبا کپی کنیم از نظر گوگل کپی محصوب میشه؟

یک کتاب با فرمت ورد دارم کپی کنم تو سایتم کپی محصوب میشه؟گوگل قدرت تشخیص داره؟

اگر مطالب یک کتاب PDF کپی کنم از نظر گوگل کپی محصوب میشه؟

من که سایت دانلود دارم اگر قسمتی از سایت گوگل پلی بصورت نقل قول بیارم کپی محصوب میشه ؟چون دیدم سایتای بزرگ میان 

ویرایش شده توسط hamedddr
اضافه کردن بهش سوال
لینک به ارسال

از نظر گوگل اگر متنی بیش از 60 درصد با متن یک سایت دیگه مطابقت داشته باشه کپی محسوب میشه و معیار گوگل متن و پارگراف ها هستش

حتی اگر یه مقدار مشکوک بشه ابعاد و گاها رنگ بندی تصویر میتونه تشخیص بده

در ضمن سایت ها بزرگ رو منبع معتبر میشناسه و اگر کپی هم کنن براشون مشکلی نداره

ویرایش شده توسط فرهاد
لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، hamedddr گفته است :

سلام 

برچسب اگر از یک پست از یک سایت دیگه برداریم تو نوت پد بریزیم که لینکش پاک بشه بعد همون تو برچسبا کپی کنیم از نظر گوگل کپی محصوب میشه؟

یک کتاب با فرمت ورد دارم کپی کنم تو سایتم کپی محصوب میشه؟گوگل قدرت تشخیص داره؟

اگر مطالب یک کتاب PDF کپی کنم از نظر گوگل کپی محصوب میشه؟

من که سایت دانلود دارم اگر قسمتی از سایت گوگل پلی بصورت نقل قول بیارم کپی محصوب میشه ؟چون دیدم سایتای بزرگ میان 

سلام و درود

خیر قوانین برچسب گذاری رو بخونید لطفا: آموزش برچسب گذاری صحیح

اگر قبلا سایتی این کار رو در مورد این کتاب نکرده خیر کپی محسوب نمیشه ولی در مورد تعداد کلماتی که در سایت میزارید دقت کنید.

جواب شما مثل جواب سوال دوم می باشد.

نقل قول به هیچ عنوان کپی محسوب نمیشه شما می تونید نقل قول بیارید و لینک به گوگل پلی هم بدید که این کار مورد پسند گوگل هم هست اتفاقا.

در نهایت شما می تونید تولید محتوای بهینه رو از این لینک دریافت کنید: آموزش تولید محتوای بهینه شده

لینک به ارسال

کپی کامل یک مطلب بدرد کاربران سایتتون نمیخوره، چون وقتی قبل از شما یه مقاله نگارش میشه اون مطلب معمولا رنک بهتری داره و کاربران قبل شما به اون سایت مراجعه می‌کنن.

اینکار بازخورد منفی داره. اما اگه تنها یه بخشی از متن مثلا یه نقل و قول در حد یک یا دو پاراگراف باشه که کمتر از 30.40 درصد متن رو شامل باشه مشکلی نداره.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

الان من متن قبل اینکه تو سایتم بزارم روز قبلش تو ورد کپی میکنم فردا همون متن کپی میکنم تو سایتم این جز کپی محصوب میشه?!?

برای برچسب همیشه ۳تا مطلب مشابه خودم تو گوگل پیدا میکنم از برچسباشون استفاده میکنم یعنی برچسبشونو کپی میکنم این کپی محصوب میشه?!

اخرین سوالمم مثلا من یک فیلم میزارم تو ۳تا دسته مشترک تیک دسته ترسناک _دوبله_سانسور شده میزنم این از نظر گوگل کپی محصوب میشه?!?

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، hamedddr گفته است :

الان من متن قبل اینکه تو سایتم بزارم روز قبلش تو ورد کپی میکنم فردا همون متن کپی میکنم تو سایتم این جز کپی محصوب میشه?!?

برای برچسب همیشه ۳تا مطلب مشابه خودم تو گوگل پیدا میکنم از برچسباشون استفاده میکنم یعنی برچسبشونو کپی میکنم این کپی محصوب میشه?!

اخرین سوالمم مثلا من یک فیلم میزارم تو ۳تا دسته مشترک تیک دسته ترسناک _دوبله_سانسور شده میزنم این از نظر گوگل کپی محصوب میشه?!?

البته منظورم تو ورد تابپ مبکنم فرداش همون که تایپ کردم کپی میکنم مطلب خودمه فقط قبلش در ورود تایپ میبکنم

لینک به ارسال

من تا سوال حیاتی دارم کسی نیست کمک کنه؟

من پست که میزارم از برچسب پست های مشابه رتبه اول داره کپی میکنم یعنی پست رتبه اول برچسباشو کپی میکنم  برای پست خودم قسیمت برچسب  این کار کپی محصوب میشه؟

سوال دوم من پست روز قبلی تو سایتم بزارم تو ورد تایپ میکنم  فرداش مطلب تایب شده کپی میکنم تو سایتم برای سرعت بیشتر این کار کپی محصوب میشه؟

لینک به ارسال

کسی نیست جواببده؟

در در 2/19/2018 at 13:12، hamedddr گفته است :

من تا سوال حیاتی دارم کسی نیست کمک کنه؟

من پست که میزارم از برچسب پست های مشابه رتبه اول داره کپی میکنم یعنی پست رتبه اول برچسباشو کپی میکنم  برای پست خودم قسیمت برچسب  این کار کپی محصوب میشه؟

سوال دوم من پست روز قبلی تو سایتم بزارم تو ورد تایپ میکنم  فرداش مطلب تایب شده کپی میکنم تو سایتم برای سرعت بیشتر این کار کپی محصوب میشه؟

لینک به ارسال

حداقل یکی جواب این سوالمو بده

4 روز پرسیدم

لینک به ارسال
در در 2/22/2018 at 17:46، hamedddr گفته است :

حداقل یکی جواب این سوالمو بده

4 روز پرسیدم

یکی اینو جواب بده 1هفته درگیرم کرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...