رفتن به مطلب

مشکل با استفاده از قالبی که خودم طراحی کردم!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

بالاخره تونستم با کمک شما عزیزان قالب موزد نظرم رو طراحی کنم. اما یه مشکلی دارم! اینکه وقتی میخوام قالب رو بر روی یه لوکال هاست دیگه قرار بدم با اینکه تمام موارد رو درون ریزی کردم ولی مطالب رو اونطور که باید نمایش نمیده. چطور باید یه دموی استاندارد برای قالبم بسازم چیزی مثل دموهایی که شرکت های طراحی قالب خارجی می سازن.

ممنون

لینک به ارسال

از بخش ابزار برون بری یک فایل خروجی با فرمت xml دریافت و در لوکال جدید در بخش ابزار درون ریزی > wordpress فایل رو نصب کنید

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، kingerfan98 گفته است :

از بخش ابزار برون بری یک فایل خروجی با فرمت xml دریافت و در لوکال جدید در بخش ابزار درون ریزی > wordpress فایل رو نصب کنید

همین کار رو کردم ولی لینک ها کار نمیکنه. مثلا من اومدم و برای یکی از برگه ها از تابع <?php echo get_page_link(31); ?> برای لینک دادن به id یه برگه استفاده کردم. اما با اینکه تمام برگه ها رو درون ریزی کردم چون id برگه های درون ریزی شده با id برگه قبلی یکی نیست وارد اون برگه نمیشه و فقط صفحه اصلی رو رفرش میکنه

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

همین کار رو کردم ولی لینک ها کار نمیکنه. مثلا من اومدم و برای یکی از برگه ها از تابع <?php echo get_page_link(31); ?> برای لینک دادن به id یه برگه استفاده کردم. اما با اینکه تمام برگه ها رو درون ریزی کردم چون id برگه های درون ریزی شده با id برگه قبلی یکی نیست وارد اون برگه نمیشه و فقط صفحه اصلی رو رفرش میکنه

آدرس برگه قبلی رو باید با برگه جدید یکی کنید . دوراه وجود داره 

1. اینکه محتویات فایل .htaccess قبلی رو به جدید منتقل کنید .

2 . یا اینکه با توجه به نام برگه در سایت قبلی در سایت جدید با ورود به بخش تنظیمات > پیوند یکتا > ادرس برگه ها رو تصحیح کنید

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

بهتره از افزونه های تنظیمات قالب استفاده کنید . مثلا شما می تونید یک آپشن قرار بدین با عنوان انتخاب برگه ورود و برگه توسط مدیریت سایت انتخاب شه و به صورت کاملا داینامیک آی دی برگه رو به دست بیاری.

افزونه توصیه شده : Redux Framework

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان. اما اکثر قالبهایی که از وبسایت های ایرانی و یا مخزن وردپرس دانلود میکنم اینجوری نیست یعنی نیازی نیست که بخوام فایل htaccess رو دستکاری کنم یا از افزونه های خاصی استفاده کنم. من میخوام قالبی که طراحی کردم رو افراد دیگری هم بتونن استفاده کنند بدون اینکه دانش برنامه نویسی داشته باشند یا بخوان تغییراتی بدن.

اینکار چطور ممکنه؟

سپاس

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، masoudch گفته است :

ممنون از همه دوستان. اما اکثر قالبهایی که از وبسایت های ایرانی و یا مخزن وردپرس دانلود میکنم اینجوری نیست یعنی نیازی نیست که بخوام فایل htaccess رو دستکاری کنم یا از افزونه های خاصی استفاده کنم. من میخوام قالبی که طراحی کردم رو افراد دیگری هم بتونن استفاده کنند بدون اینکه دانش برنامه نویسی داشته باشند یا بخوان تغییراتی بدن.

اینکار چطور ممکنه؟

سپاس

با عرض سلام و خسته نباشید

خب شما میخوایید حالت داینامیکی روی قالبتون باشه دیگه درسته؟؟ منظور بنده هم دقیقا همین بود . شما برای همچین کاری یا باید تنظیمات قالب رو خودتون با کد نویسی حل کنید یا هم باید از افزونه های تنظیمات قالب استفاده کنید. باید ی جایی باشه که کاربر بتونه برگه رو تنظیم کنه درسته؟؟ به همین جا میگن تنظیمات قالب.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...