رفتن به مطلب

سرورمجازی برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من قصد خرید سرورمجازی از میهن وب هاست و دارم 

یه چندتا سوال داشتم اینه که چه سیستم عاملی نصب کنم ؟ centos & ubuntu

64 بیت باشن یا 86(32)بیت

بعد خواستم بدونم با نصب اینا نیاز هست کنتزل پنل هم سفارش بدم یا نه نیاز نیست ؟ سی پنل یا دایرکت ادمین

بعد اینکه سرورمجازی با سیستم عامل خاص مدنطر ، مثل ویندوز گرافیکی هست و قشنگ میشه کارکرد یا نه مثل داس باید دستور تایپ کنیم تا اجرا بشه ؟

مرجعی که اموزش رایگان سرورمجازی داشته باشه سراغ دارید ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hassan.0152 گفته است :

سلام خسته نباشید

64 بیت باشن یا 86(32)بیت

بعد خواستم بدونم با نصب اینا نیاز هست کنتزل پنل هم سفارش بدم یا نه نیاز نیست ؟ سی پنل یا دایرکت ادمین

بعد اینکه سرورمجازی با سیستم عامل خاص مدنطر ، مثل ویندوز گرافیکی هست و قشنگ میشه کارکرد یا نه مثل داس باید دستور تایپ کنیم تا اجرا بشه ؟

باسلام 

Centos ,

اگر فقط برای کار با فایل ها میخواین هم اپ داره هم ویندوز و نیازی به کنترل پنل نیست اما برای شما که مبتدی هستین بله ، باید کنترل پنل بگیرید .

نوع کنترل پنل: اگر رم بالای 6 گیگ میگیرین سی پنل بهتره ولی اگر کمتر از 4 گیگ رم میگیرین دایرکت ادمین . سی پنل دو گیگ رم رو نگه میداره برای خودش.

لینوکس هم محیط گرافیکی داره ، باید قبل از خرید بگین بهشون .

توو این انجمن سوالات و پاسخ های خوبی هست ، خودتونم میتونید بپرسید.

*نکته: تجربه خوبی از میهن وبهاست ندارم :( . جاهای بهتری هست برای تهیه سرور

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

نکته: تجربه خوبی از میهن وبهاست ندارم :( . جاهای بهتری هست برای تهیه سرور

یخورده تبلیغات بد کنیم:D

منم تجربه بدی از میهن وب هاست دارم

یکی از سرویس هام از زمان تمدیدش گذشته بود. از قالبی که روش داشتم بک آپی نداشتم. میخواستم تغییراتی توی قالب بدم و چون پنلم دایرکت ادمین بود آنلاین کار کردن خیلی سخته و پر دردسر. ( سی پنل عشقه)

برای همین بهشون تیکت زدم که فایل قالب رو از روی هاست بهم دسترسی بدن تا کپی بگیرم یا خودشون برام بفرستن. تغییرات رو انجام بدم بعدش دوباره اپ کنم.

گفتن باید 15 تومن بدم که فقط همون یه پوشه رو برام بفرستن. ناچارا اینکارو کردم و کلا از اونجا سایتمو ورداشتم. کلاهمم بیوفته اونجا نمیرم وردارم.

لینک به ارسال

با سلام

من خودم طرفدار  توزیع‌های دبین بیسی هستم و بیشتر هم از این توزیع‌ها استفاده میکنم اگر دنبال هدف خاصی نیستی اوبونتو سرور نصب کن ;)

لینوکس دیگه توزیع‌های ۳۲ بیت رو ساپورت نمیکنه و خواه یا ناخواه باید نسخه ۶۴ بیتی نصب کنید که صد البته توزیع‌های ۶۴ بیتی مزایای بیشتری دارند.

لزومی به سفارش کنترل پنل نیست، اما باید با دستورات لینوکس برای کار کردن آشنا باشید!!!

بر روی تمامی توزیع‌های لینوکسی میتونید میزکار (محیط گرافیکی) نصب کنید.

در مورد منابع آموزشی هم میتونی با جست و جو در گوگل به منابع خوبی برسی.

نکته پایانی؛ اگر دانش لینوکسی نداری موقع خرید با اندکی هزینه از شرکتی که تهیه میکنید درخواست کانفیگ هم بدهید و بگید براتون فایروال و سایر کانفیگ‌های امنیتی رو انجام بدهند. و همچنین به فکر تهیه کنترل پنل هم باشید چون در غیر اینصورت نمیتونید با سرورتون کار کنید.

لینک به ارسال
در در 1/28/2018 at 17:10، farhad.in گفته است :

با سلام

من خودم طرفدار  توزیع‌های دبین بیسی هستم و بیشتر هم از این توزیع‌ها استفاده میکنم اگر دنبال هدف خاصی نیستی اوبونتو سرور نصب کن ;)

لینوکس دیگه توزیع‌های ۳۲ بیت رو ساپورت نمیکنه و خواه یا ناخواه باید نسخه ۶۴ بیتی نصب کنید که صد البته توزیع‌های ۶۴ بیتی مزایای بیشتری دارند.

لزومی به سفارش کنترل پنل نیست، اما باید با دستورات لینوکس برای کار کردن آشنا باشید!!!

بر روی تمامی توزیع‌های لینوکسی میتونید میزکار (محیط گرافیکی) نصب کنید.

در مورد منابع آموزشی هم میتونی با جست و جو در گوگل به منابع خوبی برسی.

نکته پایانی؛ اگر دانش لینوکسی نداری موقع خرید با اندکی هزینه از شرکتی که تهیه میکنید درخواست کانفیگ هم بدهید و بگید براتون فایروال و سایر کانفیگ‌های امنیتی رو انجام بدهند. و همچنین به فکر تهیه کنترل پنل هم باشید چون در غیر اینصورت نمیتونید با سرورتون کار کنید.

سلام خیلی ممنون

سرورمجازی رو برای یک فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس میخوام . صحبتی که داشتم با خوده پشتیبانی خودشون گفتن centos  بهتره اینو نصب کنیم براتون .

بعدش فایروال CSF نصب میکنن 

بعدش کانفیگ نیستن مگه ؟ خودشون باید کانفیگ کنند ؟ یعنی لینوکسی که نصب میکنند باید کانفیگ بشه یا یه برنامه دیگه ؟

کنترل پنل هم بخاطره هزینه پایین تر دایرکت ادمین میخوام نصب کنم اینم ماهی 15 تومن میگیرن ، سی پنل ماهی 72 هزار تومن بوده 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hassan.0152 گفته است :

بعدش کانفیگ نیستن مگه ؟ خودشون باید کانفیگ کنند ؟ یعنی لینوکسی که نصب میکنند باید کانفیگ بشه یا یه برنامه دیگه ؟

بستگی داره از کجا سرور تهیه کنید؛ خیلی از شرکت‌ها فقط سرور خام رو بهتون تحویل میدن و کانفیگ و نصب فایروال و... بر عهده خود مشتری هست. ولی بعضی شرکت‌ها هزینه کانفیگ هم دریافت می‌کنند و کانفیگ فایر وال و نصب کنترل پنل و... رو هم انجام میدهند.

برا شما چون کنترل پنل هم تهیه کردید احتمالا کانفیگ‌های امنیتی رو هم انجام میدند.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

بستگی داره از کجا سرور تهیه کنید؛ خیلی از شرکت‌ها فقط سرور خام رو بهتون تحویل میدن و کانفیگ و نصب فایروال و... بر عهده خود مشتری هست. ولی بعضی شرکت‌ها هزینه کانفیگ هم دریافت می‌کنند و کانفیگ فایر وال و نصب کنترل پنل و... رو هم انجام میدهند.

برا شما چون کنترل پنل هم تهیه کردید احتمالا کانفیگ‌های امنیتی رو هم انجام میدند.

اها مرسی ، بازم من میپرسم ازشون

لینک به ارسال
در در 1/28/2018 at 08:19، hassan.0152 گفته است :

سلام خسته نباشید

64 بیت باشن یا 86(32)بیت

سرور مجازی برای وردپرس

بهتر هستش سیستم عامل لینوکس توزیع centos 6 یا 7 و 64 بیتی باشه

روش سی پنل یا دایرکت ادمین نصب بشه نیاز به لایسنس هم دارید

که وردپرس را روش نصب کنیم و راحت بالا بیارید!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...