رفتن به مطلب

تگ های هدینگ و مشکل در سئو سایت

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

همونطور که میدونید نباید در یک صفحه بیش از یکبار از تگ هدینگ h1 استفاده کرد از طرف دیگه ارزش این تگ برای عنوان مقاله خیلی زیاده پس اگه من درون سایتم برگه ای داشته باشم که آخرین مقالاتم رو به همراه عنوان اونها نشون میده دارم از چندین تگ h1 در یک صفحه استفاده میکنم و این از نظر سئو مشکل داره.

آیا درست هست یا نه؟ اگه تاثیر منفی روی سئو داره چه کار باید بکنم؟

سپاس

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

با سلام

توصیه اکید میکنم در هر صفحه فقط یکبار از h1 استفاده کنید.

برای نمایش عنوان و لینک آخرین مقالات نیازی به استفاده از کدهای هدینگ نمی‌باشد و بهتره از این کدها فقط درون محتوای مطلب خود استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

با سلام

توصیه اکید میکنم در هر صفحه فقط یکبار از h1 استفاده کنید.

برای نمایش عنوان و لینک آخرین مقالات نیازی به استفاده از کدهای هدینگ نمی‌باشد و بهتره از این کدها فقط درون محتوای مطلب خود استفاده کنید.

من تمام عنوان ها را در فایل single.php و index.php و page.php را از h1 و h2 به p تبدیل کردم. راستش سر استایل دهی مججد یخورده اذیت شدم. اما درست کردم.

الان فقط در تمام برگه ها فقط یک تگ h1 دارم و اونم فقط عنوان سایتم هست. ولی در محتوای پست ممکنه از چند تا تگ h2 استفاده کنم اینکاری که کردم درسته نمره مثبت داره برای سئو یا نه؟

ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

من تمام عنوان ها را در فایل single.php و index.php و page.php را از h1 و h2 به p تبدیل کردم. راستش سر استایل دهی مججد یخورده اذیت شدم. اما درست کردم.

اینکارو نباید در فایل single.php انجام میدادید ... عنوان صفحه (نام نوشته) بهتره داخل h1 قرار بگیره.

در 3 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

الان فقط در تمام برگه ها فقط یک تگ h1 دارم و اونم فقط عنوان سایتم هست. ولی در محتوای پست ممکنه از چند تا تگ h2 استفاده کنم اینکاری که کردم درسته نمره مثبت داره برای سئو یا نه؟

اگر عنوان سایتتون در قالب نمایش داده میشه بهتره عنوان سایت داخل h1 قرار بگیره ... و عنوان نوشته داخل h2 ... 

محدودیتی برای استفاده از h2 ندارید ... ولی افراط نکنید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...