رفتن به مطلب

مشکل با سئو عنوان مقاله

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من شنیدم که نباید عنوان های مقالات در یک سایت تکراری باشه. چون روی سئو تاثیر منفی میزاره. حتی نباید بخشی از عنوان هم تکراری باشه مانند:

"آموزش ساخت ربات جنگجو قسمت یک" و عنوان مقاله دوم "آموزش ساخت ربات جنگجو قسمت دو" .

الان توی هر دو عنوان به جز واژه پایانی تمام جمله مشابه هست. آیا این باعث نمره منفی در سئو سایت من میشه؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

تا جایی که میتوانید عنوان مقالات را جذاب و بگونه‌ای انتخاب کنید تفاوت آنها فقط در یک کلمه نباشید.

مثلا بجای استفاده از قسمت یک/دو/... می‌توانید از عناوینی مانند:

آموزش ساخت ربات جنگجو مرحله اول آماده سازی مواد لازم

آموزش تصویری ساخت ربات جنگجو مرحله دوم طراحی مدار چاپی با پروتوس

دو عنوان بالا مثال بود همانطور که می‌بنید تفاوت دو عنوان ذکر شده بیش از سه کلمه هست... همچنین موتورهای جست و جو بیشتر به محتوای تکراری نمره منفی میدهند تا عنوان مقالات ... بنا براین بیشتر سعی کنید محتوای تکرای نداشته باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

سلام

تا جایی که میتوانید عنوان مقالات را جذاب و بگونه‌ای انتخاب کنید تفاوت آنها فقط در یک کلمه نباشید.

مثلا بجای استفاده از قسمت یک/دو/... می‌توانید از عناوینی مانند:

آموزش ساخت ربات جنگجو مرحله اول آماده سازی مواد لازم

آموزش تصویری ساخت ربات جنگجو مرحله دوم طراحی مدار چاپی با پروتوس

دو عنوان بالا مثال بود همانطور که می‌بنید تفاوت دو عنوان ذکر شده بیش از سه کلمه هست... همچنین موتورهای جست و جو بیشتر به محتوای تکراری نمره منفی میدهند تا عنوان مقالات ... بنا براین بیشتر سعی کنید محتوای تکرای نداشته باشید.

سلام

مطمئنن افرادی زیادی در زمینه آموزش ربات یا هرچیزی فعالیت دارند و مطلب می نویسند. و چون بخش برنامه نویسی بات را آموزش میدهم و از منبع انگلیسی زبان استفاده میکنم افراد زیادی هم از همین منبع در حال ترجمه و انتشار مقاله خود هستند. اماکان اینکه متن مقالات ما به هم شبیه باشه خیلی زیادی چون اکثرا ترجمه تحت اللفظی میکنیم و نتیجه محتوا تقریبا مشابه میشه. حالا بازهم امکان نمره منفی برای محتواهای من هست؟

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، masoudch گفته است :

مطمئنن افرادی زیادی در زمینه آموزش ربات یا هرچیزی فعالیت دارند و مطلب می نویسند. و چون بخش برنامه نویسی بات را آموزش میدهم و از منبع انگلیسی زبان استفاده میکنم افراد زیادی هم از همین منبع در حال ترجمه و انتشار مقاله خود هستند. اماکان اینکه متن مقالات ما به هم شبیه باشه خیلی زیادی چون اکثرا ترجمه تحت اللفظی میکنیم و نتیجه محتوا تقریبا مشابه میشه. حالا بازهم امکان نمره منفی برای محتواهای من هست؟

شما باید کاری کنید که محتواتون متمایز باشه؛ مثلا از تصاویر بیشتری استفاده کنید در صورت امکان ویدئو قرار بدهید و ... .

لینک به ارسال
در در 1/28/2018 at 16:15، masoudch گفته است :

سلام دوستان

من شنیدم که نباید عنوان های مقالات در یک سایت تکراری باشه. چون روی سئو تاثیر منفی میزاره. حتی نباید بخشی از عنوان هم تکراری باشه مانند:

"آموزش ساخت ربات جنگجو قسمت یک" و عنوان مقاله دوم "آموزش ساخت ربات جنگجو قسمت دو" .

الان توی هر دو عنوان به جز واژه پایانی تمام جمله مشابه هست. آیا این باعث نمره منفی در سئو سایت من میشه؟

ممنون

دقیقا همینجوری هست که فرمودید ولی حتی یک کلمه مثلا طبق مثالی که زدید قسمت یک و دوم چون فرق داره زیاد مشکل نمیخوره

اما برای اطمینان خاطره مثلا عنوان مطلب اول که زدید: آموزش ساخت ربات جنگجو قسمت یک - در مورد دومی بزنید مثلا: نحوه ساخت روبات جنگجو قسمت 2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...