رفتن به مطلب

error 404 بعد از انتشار هر مطلب و محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

در سایت هر مطلبی میزنم روز بعدش در گوگل وبمستر ارور 404 براش ثبت میشه. علت 404 اضافه شدن top به اخر url است. علتش را در google structured تقریبا پیدا کردم.

وقتی در google structured  یکی از پست های سایت را چک میکنم به همین صورت یک top به اخر url اضافه شده است.  ( نمونه)

وقتی روی ایدی پست کلیک میکنم کد زیر را میده:

<body id="top" class="rtl post-template-default single single-post postid-23405 single-format-standard stretched iransansweb " itemscope="itemscope" itemtype="https://schema.org/WebPage" >

این کد بالا توسط کد زیر در هدر قالب فراخوانی میشه:

<body id="top" <?php body_class($style." ".$avia_config['font_stack']." ".$blank." ".$sidebar_styling); avia_markup_helper(array('context' => 'body')); ?>>

قسمت "id="top نباید باشه.

باید به صورت "id="#top باشه. اگر این مربع هم اضافه میکنم تنظیمات قالب بهم میریزه.

برای کلیه ادرس سایت حتی صفحه اصلی به همین صورت است

لینک به ارسال

خب کلیه ایدی ها به صورت "id="#abcd هستند یعنی یه مربع جلوشون است. ولی در گوگل وبمستر و گوگل استراکچر به دلیل اینکه این top مستقیم به ادرس سایت اضافه میشه و باعث عوض شدن ادرس url میشه.

گوگل این ادرس (site.ir/top) را به عنوان ادرس جدید میشناسه و 404 میده.

لینک به ارسال

درود مجدد

در 20 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

خب کلیه ایدی ها به صورت "id="#abcd هستند یعنی یه مربع جلوشون است. ولی در گوگل وبمستر و گوگل استراکچر به دلیل اینکه این top مستقیم به ادرس سایت اضافه میشه و باعث عوض شدن ادرس url میشه.

آیدی ها داخل فایل های CSS یا داخل تگ style با شارپ مشخص میشن در داخل خود html نباید شارپ گذاشته بشه.

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

خب چرا از تگ a استفاده کردین که link تولید شه؟؟ شما می تونید به راحتی با Jquery قضیه top رو بدون استفاده از تگ a و id حل کنید.

البته من برداشتم از مشکلتون این بود ، شاید بنده بد برداشت کردم.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...