رفتن به مطلب

درخواست افزونه

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

تو سایت هم آموز، آموزشها طوری طراحی شده که به بخشهای کوچک تقسیم شده مثلا یک فایل 20 دقیقه ای شده چهارتا فایل 5 دقیقه ای و تا فایل اول رو نبینی فایل دوم فعال نمیشه. میخواستم ببینم افزونه ای تو وردپرس هست که این امکان رو داشته باشه یا قالبهای آموزشی خودشون این امکان رو دارند؟

Capture.thumb.JPG.d95779df86796cf4e0bd8c66a5c4ec11.JPG

لینک به ارسال

سلام 

برای اینکار باید از سیستم های lms که برای وردپرس تولید شدن استفاده کنید که معمولا بصورت پلاگین و یا قالب هستن و این امکانات رو در اختیار شما قرار میدن.

و معمولا این سیستم ها با اهداف تجاری تولید میشن که برای استفاده باید هزینه پرداخت کنید.

البته ممکنه پلاگین های رایگانی هم در این زمینه وجود داشته باشن ولی قاعدتا همه امکانات یک سیستم lms رو در اختیار شما قرار نمیدن. 

به عنوان نمونه میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://wordpress.org/plugins/learnpress/

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خوب بود.

مرسی

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

برای اینکار باید از سیستم های lms که برای وردپرس تولید شدن استفاده کنید که معمولا بصورت پلاگین و یا قالب هستن و این امکانات رو در اختیار شما قرار میدن.

و معمولا این سیستم ها با اهداف تجاری تولید میشن که برای استفاده باید هزینه پرداخت کنید.

البته ممکنه پلاگین های رایگانی هم در این زمینه وجود داشته باشن ولی قاعدتا همه امکانات یک سیستم lms رو در اختیار شما قرار نمیدن. 

https://wordpress.org/plugins/learnpress/

موفق باشید...

سلام

من الان یه پوسته LMS خریداری کردم که همین افزونه رو هم داره، ولی کاری رو که می خوام انجام نمیده یعنی وقتی کسی یک کورس رو میخره میتونه از وسط اون شروع کنه. من میخوام طوری باشه که مجبور باشند از اول همه فایلها رو ببینند.

ویرایش شده توسط karimi
لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، karimi گفته است :

سلام

من الان یه پوسته LMS خریداری کردم که همین افزونه رو هم داره، ولی کاری رو که می خوام انجام نمیده یعنی وقتی کسی یک کورس رو میخره میتونه از وسط اون شروع کنه. من میخوام طوری باشه که مجبور باشند از اول همه فایلها رو ببینند.

همونطور که در قوانین انجمن آمده است.

هر گونه بحث و صحبت در رابطه با محصولات که بصورت تجاری هستن ممنوع است.

شما می تونید از سایتی که قالب lms رو تهیه کرده اید درخواست کنید تا داکیومنش های قالب رو در اختیارتون قرار بدن تا مطالعه کنید. معمولا تو این داکیومنشن ها تمامی امکانات و ویژگی هایی پوسته داره گفته میشه که چطوری ازشون استفاده کنید.

همچنین اگه چنین قابلیتی پوسته ای که تهیه کردید نداشته باشه باید به دنبال سیستم های جایگزین بگردید و یا همون رو کاستومایز کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...