رفتن به مطلب

حل مشکل علامت سوال (�) در بین اعداد

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه موقع استفاده از برخی افزونه های وردپرس مشکل علامت سوال (�)  در بین اعداد آن بوجود میاید

در سایتها هم اشاره شده که مشکل بخاطر ترجمه فایل فارسی وردپرس هست و فایلی زبان فارسی که آنها در سایت قرار دادند آپلود بشه در وردپرس مشکل حل میشه

و مشکل هم حل میشه اما یک مشکل دیگه بوجود میاد و اون اینکه چون این فایل زبان فارسی قدیمی و مربوط به نسخه های قبلی وردپرس هست بعضی جاهای سایت همچنان ترجمه نشده نمایش داده میشود

حالا از دوستان میخواستم سوال کنم چه مشکلی در فایل ترجمه فارسی هست که خودم اونو برای نسخه های جدید وردپرس حل کنم؟؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، ahmad4u گفته است :

متاسفانه موقع استفاده از برخی افزونه های وردپرس مشکل علامت سوال (�)  در بین اعداد آن بوجود میاید

در سایتها هم اشاره شده که مشکل بخاطر ترجمه فایل فارسی وردپرس هست و فایلی زبان فارسی که آنها در سایت قرار دادند آپلود بشه در وردپرس مشکل حل میشه

و مشکل هم حل میشه اما یک مشکل دیگه بوجود میاد و اون اینکه چون این فایل زبان فارسی قدیمی و مربوط به نسخه های قبلی وردپرس هست بعضی جاهای سایت همچنان ترجمه نشده نمایش داده میشود

حالا از دوستان میخواستم سوال کنم چه مشکلی در فایل ترجمه فارسی هست که خودم اونو برای نسخه های جدید وردپرس حل کنم؟؟

باسلام ، نیازی نبوده فایل دانلود و آپلود کنید ! وردپرس اصلی رو دانلود و نصب کنید ، بعد افزونه وردپرس فارسی رو حذف کنید (یعنی همون جلالی)

بعد افزونه parsidate رو نصب و فعال کنید ، تمام ... دانلود parsidate از مخزن

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام ، نیازی نبوده فایل دانلود و آپلود کنید ! وردپرس اصلی رو دانلود و نصب کنید ، بعد افزونه وردپرس فارسی رو حذف کنید (یعنی همون جلالی)

تشكر

خوب بهتر نيست توضيح دهيد افزونه جلالي چه مشكلي داره كه در افزونه parsidate برطرف شده!!

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، ahmad4u گفته است :

تشكر

خوب بهتر نيست توضيح دهيد افزونه جلالي چه مشكلي داره كه در افزونه parsidate برطرف شده!!

افزونه جلالی مصرف منابع بالایی از سرور داره و بسیار سنگین هست ، بهینه نیست و مدت هاست کسانیکه سایت دار هستن (نه کسانیکه تازه سایت میزنن) از پارسی دیت استفاده میکنن .

در پارسی دیت در بخش تنظیمات ، تنظیمات مد نظرتون رو فعال کنید . منظورم همون بخش اعداد هست. موفق باشید

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

با نصب افزونه parsidate نیز مشکل حل نشد و مشکل از ترجمه فایل فارسی بود که برطرف کردم

جهت اطلاع دوستان در فایل ترجمه فارسی این عبارات به اشتباه ترجمه شده که بهتره ترجمه آن حذف گردد

number_format_decimal_point
number_format_thousands_sep

فایل ترجمه فارسی هم پیوست شد

fa_IR.mo

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...