رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت بعد از آپدیت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود فراوان
امروز وارد پیشخوان شدم که زده بود نسخه جدید وردپرس در دسترس است و من هم بر روی به روزرسانی کیلیک کردم اما متاسفانه الان که وارد سایت میشم سایت کاملا سفید نمایش داده میشه.
ادرس سایت:
zippoworld.ir

از اساتید اگر کسی راهنمایی کنه ممنون خواهم شد.

لینک به ارسال

درود

این اموزش رو مطالعه کنید  : حل مشکل صفحه سفید وردپرس در سایت و مدیریت

بیند که آیا فایلی با نام maintenance  هست در محلی که وردپرس نصبه یا نه اگر هست پاک کنید ;)

لینک به ارسال

بعد از غیرفعال کردن پلاگین ها در دیتابیس تا حدودی وضعیت بهتر شد اما مشکلی که الان وجود داره اینه که ووکامرس کلا وجود نداره و معلوم نیست چه بلایی سر محصولات اومده و از کل صفحه اصلی فقط و فقط هدر نمایش داده میشه و وقتی وارد لینک مربوط به فروشگاه میشم صفحه خالی از محصول هست
من قبل از اینکه وردپرس رو اپدیت کنم نسخه ۴.۷.۹ وردپرس رو نصب داشتم که میخواستم به ۴.۹.۲ اپدیت کنم که این مشکلات پیش اومد اما الان که وارد پیشخوان شدم کماکان زده جهت بروزرسانی به ۴.۹.۲ کلیک کنید.یعنی ظاهرا اپدیت هم درست انجام نشده اما چرا ووکامرس به مشکل خورده معلوم نیست.
یه احتمالی هم میدم و اون اینکه نسخه نصب شده ووکامرس و وردپرس با قالب سازگاری داشته و احتمالا الان که اپدیت رو زدم بهم ریخته.
الان که ووکامرس نیست یعنی تمام محصولات پاک شدند؟؟؟
چیکار میشه کرد که این وضعیت درست بشه و کل وضعیت سایت برگرده به ۲۴ ساعت قبل یعنی قبل از زدن اپدیت وردپرس

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ZippoWorld گفته است :

بعد از غیرفعال کردن پلاگین ها در دیتابیس تا حدودی وضعیت بهتر شد اما مشکلی که الان وجود داره اینه که ووکامرس کلا وجود نداره و معلوم نیست چه بلایی سر محصولات اومده و از کل صفحه اصلی فقط و فقط هدر نمایش داده میشه و وقتی وارد لینک مربوط به فروشگاه میشم صفحه خالی از محصول هست
من قبل از اینکه وردپرس رو اپدیت کنم نسخه ۴.۷.۹ وردپرس رو نصب داشتم که میخواستم به ۴.۹.۲ اپدیت کنم که این مشکلات پیش اومد اما الان که وارد پیشخوان شدم کماکان زده جهت بروزرسانی به ۴.۹.۲ کلیک کنید.یعنی ظاهرا اپدیت هم درست انجام نشده اما چرا ووکامرس به مشکل خورده معلوم نیست.
یه احتمالی هم میدم و اون اینکه نسخه نصب شده ووکامرس و وردپرس با قالب سازگاری داشته و احتمالا الان که اپدیت رو زدم بهم ریخته.
الان که ووکامرس نیست یعنی تمام محصولات پاک شدند؟؟؟
چیکار میشه کرد که این وضعیت درست بشه و کل وضعیت سایت برگرده به ۲۴ ساعت قبل یعنی قبل از زدن اپدیت وردپرس

ضمن عرض سلام و وقت بخیر

بهتره این وقت ها بکاپ ریستور کنید ، به هاستینگ تیکت بدید بکاپ قبل رو براتون ریستور کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...