2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان هر کسی میخواد کسب درآمد بکنه و به راحتی بدون دادن هزینه کسب درآمد همیشگی داشته باشه بهم پیام بده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام. سایت قبلیم روی اپن کارت هست. تعداد زیادی محصول داخل اضافه شده. میخوام انتقالش بدم به وردپرس و ووکامرس. اولا اینکه منطقی هست که انتقال بدم یا همون اپن کارت بهتره؟ و اینکه چجوری میتونم محصولات رو از اونور اکسپورت کنم به اینور؟ اگه افزونه ای نیست یا راهی وجود نداره کسی هست که انجام بده؟ هزینه و زمانش رو بهم اعلام کنه. ممنون
    • توسط ahmad25532
      سلام. چجوری میتونم ویژگی سایز رو تو سایتم شبیه سایت شیکسون کنم. البته یه داستان دیگه هم داره. اینکه رو سایزهای ناموجود میزنی دکمه "افزودن به سبد خرید" عوض میشه. میشه "به من اطلاع بده"

• توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD
      یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 
      بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 
      الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن
      اگه ممکنه راهنماییم کنید 
      سپاس از لطفتون 

• توسط mehr1362
      با سلام.
      من با استفاده از دکان و ووکامرس یک سیستم چند فروشندگی ایجاد کردم.
      فروشندگان قبل از عضویت یا قبل از ورود محصول باید اشتراک ویژه خریداری کنند.نحوه پیاده سازی اشتراک ویژه را باهاش آشنایی ندارم.
      اگر از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم ممنون میشم.

• توسط rezamodiri
      سلام ببخشید من یه سایت فروشگاهی دارم الان من هم جنس هایی دارم که به صورت تعدادی به فروش میرسن هم محصولی دارم که به صورت کیلویی به فروش میره
      مثلا بادام دارم نیم کیلو ازش میخوام بفروشم یا یک کیلو میخوام بفروشم بعضی اجناس هم تعدادی هست