رفتن به مطلب

نصب وردپرس روی هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام
از دوستان سوالی در مورد نحوه نصب وردپرس روی هاست دانلود رو دارم
من یه هاست اصلی دارم که وردپرس اصلیم روش نصب شده و هاست دانلود بهش متصل هستش.
یه ساب دامین هم روی هاست اصلی ایجاد کردم و وردپرس جدا با دیتابیس جدا براش ایجاد کردم ولی چون این ساب دامین رو میخوام برای نشون دادن پیش نمایش قالب ها استفاده کنم، میخوام وردپرس ساب دامین رو روی هاست دانلود نصب کنم تا بتونم قالب هارو هم تو پوشه تم داخل هاست دانلود، آپلودشون کنم
برای این کار چیکار باید انجام بدم؟ لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

اگر هاست دانلودتون اجازه ایجاد دیتابیس میده، وردپرس رو بروی هاست دانلودتون نصب کنید.

ساب دامنه فعلی هم که دارید رو از طریق متد A و آي پی سرور به هاست دانلود خود متصل کنید.

لینک به ارسال

منم مشکلم اینه که هاست دانلودم امکان ایجاد دیتابیس رو نمیده به خاطر همین نمیدونم چطور باید وردپرس رو رو هاست دانلود نصب کنم

به خاطر اینکه ساب دامینم رو تو هاست دانلود اصلی ایجاد کردم و پوشه این ساب دامین هم تو هاست اصلی حالا چطوری باید وردپرس رو روی هاست دانلود نصب کنم؟

لینک به ارسال

اگر اجازه ایجاد دیتابیس نمیده نمیتونید وردپرس نصب کنید.

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، saeid1872 گفته است :

باید دیتابیس ریموت بشه وبعد کارهایی برای نصب وردپرس صورت بگیره که نمیدونم چطوریه

عزیزم هاستی که اجازه ساخت دیتابیس برای هاست دانلودش نمیده، مطلقا اجازه ریموت دیتابیس هم نمیده.

۹۹ درصد هاستینگا اجازه ریموت دیتابیس رو نمیدن بنا بدلایل امنیتی.

بهتره هاست معمولی تهیه کنی برای این کارت چون هاست دانلود فلسفش برای ذخیره فایل‌هاست ... 

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...