رفتن به مطلب

عدم تغییر سایز عکس شاخص در بلاگ

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من در وردپرس یه نوشته ایجاد کردم و براش تصویر شاخص گذاشتم ولی وقتی انتشار رو میزنم  تصویر شاخص رو خیلی بزرگ و بی کیفیت نشون میده در صورتیکه تصویر من سایز اصلیش کوچیکتره. در تنظیمات پوسته ام در قسمت بلاگ میرم و تصویر شاخص بلاگم رو سایزش رو کوچک میکنم اما باز هم تغییری حاصل نمیشه و فقط یه سایز ثابت رو برای تصویر شاخص بلاگم انتخاب میکنه. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، parsasecurity گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز

من در وردپرس یه نوشته ایجاد کردم و براش تصویر شاخص گذاشتم ولی وقتی انتشار رو میزنم  تصویر شاخص رو خیلی بزرگ و بی کیفیت نشون میده در صورتیکه تصویر من سایز اصلیش کوچیکتره. در تنظیمات پوسته ام در قسمت بلاگ میرم و تصویر شاخص بلاگم رو سایزش رو کوچک میکنم اما باز هم تغییری حاصل نمیشه و فقط یه سایز ثابت رو برای تصویر شاخص بلاگم انتخاب میکنه. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم

با عرض سلام و خسته نباشید

احتمال قریب به یقین به اون قسمت ؛ استایل width:100% تعریف کردن. اگه این کد رو حذف کنید مشکلتون حل میشه.

لینک نمونه هم بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 2/7/2018 at 15:55، هادی خانزاده گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید

احتمال قریب به یقین به اون قسمت ؛ استایل width:100% تعریف کردن. اگه این کد رو حذف کنید مشکلتون حل میشه.

لینک نمونه هم بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد.

موفق و پیروز باشید.

سلام به شما

من اصلا کد نویسیو دستکاری نکردم و یه قالب آماده گذاشتم

لینک نمونه : 

http://parsasecurity.com/محیط-من-به-چند-دوربین-مداربسته-نیاز-دار/

لطفا از لینک بالا کپی بگیرید و در آدرس بارتون پِیست کنید... با COPY LINK LOCATION  پیغام برگه پیدا نشد میده... نمیدونم چرا :(

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان

ویرایش شده توسط parsasecurity
لینک به ارسال
در در 3/1/2018 at 11:22، parsasecurity گفته است :

سلام به شما

من اصلا کد نویسیو دستکاری نکردم و یه قالب آماده گذاشتم

لینک نمونه : 

http://parsasecurity.com/محیط-من-به-چند-دوربین-مداربسته-نیاز-دار/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان

دوستان کسی نمیدونه چطور مشکلم رو حل کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...