رفتن به مطلب

نحوه ی نمایش پست و صفحات جداگانه

پست های پیشنهاد شده

سلام ی قالب استاتیک 2 صفحه ای تو پنل وردپرس فعال کردم

می خوام بخش نمایش مطالب و صفحات جداگانه را داینامیک کنم .

هر چی فایل راهنما ها رو مطالعه کردم چیزی متوجه نشدم اگر امکانش هست راهنمایی فرمائید تشکر

این بخش بلاک پست ها هست که می خوام نام و لینک و تاریخ آخرین پست ها رو نمایش بده

<div class="w3-container w3-card w3-white w3-round w3-margin"><br>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf1d9;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf099;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf16d;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf167;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf09a;</i>
        <h4 style="color:#C8102E">اخبار</h4><br>
        <hr class="w3-clear">
        <p><span style="font-size:12px">1396/11/19</span> <a href="#">فروش آهن از سرگیری شد</a></p>
		<p><span style="font-size:12px">1396/11/19</span> <a href="#">فروش آهن از سرگیری شد</a></p>
		<div class="w3-margin-bottom">All news <i class="fa fa-caret-left"></i></div>
      </div>  

چطور باید روی لینک زد تو همون بلاک محتوای پست رو نمایش بده ؟

یکی هم این که یک قالب جدا برای صفحات جداگانه ساختم متغیر نمایش محتوای صفحات جداگانه چیه ؟

<div class="main">
    <p>متن</p>
  </div>

لینک به ارسال
در در 2/11/2018 at 16:18، mehr1357 گفته است :

سلام ی قالب استاتیک 2 صفحه ای تو پنل وردپرس فعال کردم

می خوام بخش نمایش مطالب و صفحات جداگانه را داینامیک کنم .

هر چی فایل راهنما ها رو مطالعه کردم چیزی متوجه نشدم اگر امکانش هست راهنمایی فرمائید تشکر

این بخش بلاک پست ها هست که می خوام نام و لینک و تاریخ آخرین پست ها رو نمایش بده

<div class="w3-container w3-card w3-white w3-round w3-margin"><br>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf1d9;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf099;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf16d;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf167;</i>
		<i style="font-size:24px" class="fa w3-right w3-round-small w3-margin-right">&#xf09a;</i>
        <h4 style="color:#C8102E">اخبار</h4><br>
        <hr class="w3-clear">
		<div class="w3-margin-bottom">All news <i class="fa fa-caret-left"></i></div>
      </div>  

چطور باید روی لینک زد تو همون بلاک محتوای پست رو نمایش بده ؟

یکی هم این که یک قالب جدا برای صفحات جداگانه ساختم متغیر نمایش محتوای صفحات جداگانه چیه ؟

<div class="main">
    <p>متن</p>
  </div>

با عرض سلام و خسته نباشید

متوجه منظورتون نشدم اصلا لطفا با عکس توضیح بدین یا ی پیش نمایشی بفرستین.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...