رفتن به مطلب

افزودن یک برگه با کد php

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه کد php دارم میخوام اونو به عنوان یه صفحه تو وردپرس بارگذاری کنم تا تمام خصوصیات قالب رو داشته باشه....ضمن اینکه کدی که نوشتم دسته بندی شده و نمیشه از افزونه های "گذاشتن php در برگه" استفاده کرد چون عملکرد کد ناقص میمونه

چطور باید کدی که نوشتم رو به عنوان بخشی از قالبم توی سایت قرار بدم؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mohamad7072 گفته است :

سلام

من یه کد php دارم میخوام اونو به عنوان یه صفحه تو وردپرس بارگذاری کنم تا تمام خصوصیات قالب رو داشته باشه....ضمن اینکه کدی که نوشتم دسته بندی شده و نمیشه از افزونه های "گذاشتن php در برگه" استفاده کرد چون عملکرد کد ناقص میمونه

چطور باید کدی که نوشتم رو به عنوان بخشی از قالبم توی سایت قرار بدم؟؟

سلام

برای اینکار اول یه page template ایجاد کنید.

برای آشنایی با نحوه ایجاد page template عبارت (آموزش ساخت پیج تمپلیت برای وردپرس) رو سرچ کنید سایت های زیادی هستن که آموزش دادن ساده هم هست.

بعد برای اینکه این قالبی که ایجاد کردید استایل تم رو داشته باشه. توسط کدهای زیر هدر و فوتر رو بهش اضافه کنید به اینصورت:

<?php get_header(); ?>

// کدهای شما در این قسمت قرار میگیره

<?php get_footer(); ?>

بعد ایجاد یه برگه تازه رو بزنید و از بخش قالب, page template که ایجاد کردید رو انتخاب کنید و برگه رو منتشر کنید. و خروجی رو مشاهده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...