رفتن به مطلب

پرسش درباره ادغام دو سایت در یکدیگر از نظر سئو

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید واقعا تردید دارم باید چکار کنم؟

من دو تا سایت دارم که مدت ها هست توشون مطلب می زارم. اما امروز واقعا اینکه هر دو رو بتونم به روز رسانی کنم، توانش رو ندارم. می خواستم بدونم می تونم دو تا سایت رو با هم ادغام کنم؟ یعنی اونی که پست های کم تر داره رو پست هاشو کپی کنم توی سایت دیگه و آدرس های سایت قدیمی رو ریدایرکت کنم به آدرس سایت جدید؟
این مورد از نظر سئو چطور و اصلا چه میزان از اعتبار پست های قبلی سایت به سایت جدید انتقال پیدا می کنه؟
یا اینکه به نظرتون هر دو سایت رو هر جور شده نگه دارم؟
——
من می خواستم این دو رو ادغام کنم که بار کمتری روی دوشم باشه. چون اینجوری دو سایت رو باید به روز رسانی کنم اما وقتی ادغم بشن یکیشون رو ادغام کنم کافیه

نظر شما چیه در این زمینه؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

منظورتون این دو تا سایت داخل امضاتون هست ؟

اونطور که مشخصه سایت چیستا براتون درامد بیشتری داره و بازدیدش هم بهتره . سایت بهتر کالا هم بیشتر مقاله بود تا محصول و اینکه بازدید آنچنان بالایی نباید داشته باشه . میتونید مقالات رو انتقال بدید و براشون یک ریدایرکت هم ثبت کنید .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۲/۱۹ at 17:18، نوین ادمین گفته است :

منظورتون این دو تا سایت داخل امضاتون هست ؟

اونطور که مشخصه سایت چیستا براتون درامد بیشتری داره و بازدیدش هم بهتره . سایت بهتر کالا هم بیشتر مقاله بود تا محصول و اینکه بازدید آنچنان بالایی نباید داشته باشه . میتونید مقالات رو انتقال بدید و براشون یک ریدایرکت هم ثبت کنید .

خیر منظورم یک وبسایت دیگه به نام ایبوم هست. برای این سایت دنبال یک قالب مناسب می گردم که هم مقاله ها رو بتونم در حالت شکیل درج کنم و هم محصولات ذکر بشه توی صفحه اصلی و ...

نشانی تارنما : https://ebum.ir

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...