رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دنبال افزونه ای هستم که زبان سایت رو اساسا تغییر بده. یعنی کلا زبان سایت مثلا چینی بشه. یعنی میخوام هرکی از هرجای دنیا بره توی سایت زبانش چینی باشه. یعنی بازدید کننده هیچ کاری نکنه و سایت رو به زبان "چینی" ببینه. یعنی میخوام یه بار کل سایت رو ترجمه کنه و بس.

نمیخوام افزونه ای نصب کنم که بازدید کننده "چینی" رو انتخاب کنه تا سایت به زبان چینی نشون داده بشه.

یعنی دنبال روشی هستم که کل سایتم ترجمه بشه و توی گوگل هم بهاون زبان خاص (مثلا چینی) ایندکس بشه.

لطفا منو راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، physicsbook گفته است :

سلام

دنبال افزونه ای هستم که زبان سایت رو اساسا تغییر بده. یعنی کلا زبان سایت مثلا چینی بشه. یعنی میخوام هرکی از هرجای دنیا بره توی سایت زبانش چینی باشه. یعنی بازدید کننده هیچ کاری نکنه و سایت رو به زبان "چینی" ببینه. یعنی میخوام یه بار کل سایت رو ترجمه کنه و بس.

نمیخوام افزونه ای نصب کنم که بازدید کننده "چینی" رو انتخاب کنه تا سایت به زبان چینی نشون داده بشه.

یعنی دنبال روشی هستم که کل سایتم ترجمه بشه و توی گوگل هم بهاون زبان خاص (مثلا چینی) ایندکس بشه.

لطفا منو راهنمایی کنید

افزونه ی WPML این امکان رو داره.

گزینه ای داره به نام Browser language redirect که میتونه اینکار رو انجام بده

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، yaali گفته است :

افزونه ی WPML این امکان رو داره.

گزینه ای داره به نام Browser language redirect که میتونه اینکار رو انجام بده

مرسی از بابت جوابی که دادید.

منظورتون از WPML چی هستش؟ اسم کامل افزونه رو لطفا بگید. اینجوری توی قسمت افزونه ها نمیشه پیداش کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...