رفتن به مطلب

مشکل در افزونه Yoast Seo

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.
وقتی می خوام پست بدم افزونه سئو یه سری تنظیمات رو پایین پست میاره.
سوالن در مورد قسمت توضیح متا هست که هرچی اونج نوشته بشه تو جستجوی گوگل نمایش داده میشه.
من از همون اول واسه بخش نوشته ها و قالب متا Description از %%excerpt%% استفاده کرده بودم که باعث میشد متای پستم توگوگل خلاصه متن ها باشه.

بعد که متوجه این موضوع شدم از قسمت متا Description بخش پست کلمه %%excerpt%% پاک کردم. اما هنوزم وقتی گوگل سرچ میکنم متایی مه دستی وارد کردم نمایش داده نمیشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید. 

اینم از صفحه تنظیمات :
http://s8.picofile.com/file/8319348868/yoast1.jpg
لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، mohamadspider گفته است :
سلام خسته نباشید.
وقتی می خوام پست بدم افزونه سئو یه سری تنظیمات رو پایین پست میاره.
سوالن در مورد قسمت توضیح متا هست که هرچی اونج نوشته بشه تو جستجوی گوگل نمایش داده میشه.
من از همون اول واسه بخش نوشته ها و قالب متا Description از %%excerpt%% استفاده کرده بودم که باعث میشد متای پستم توگوگل خلاصه متن ها باشه.

بعد که متوجه این موضوع شدم از قسمت متا Description بخش پست کلمه %%excerpt%% پاک کردم. اما هنوزم وقتی گوگل سرچ میکنم متایی مه دستی وارد کردم نمایش داده نمیشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید. 

اینم از صفحه تنظیمات :
http://s8.picofile.com/file/8319348868/yoast1.jpg

با عرض سلام و خسته نباشید

رو پست های جدید هم این شرایط هست یا فقط تو پست های قدیمی اینجوری مونده؟؟

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

پست های جدیدم هم به همین صورته.

سورس صفحه رو که میبینم , همون نوشته هایی هست که بصورت دستی وارد کردم. اما تو سرچ گوگل خلاصه ای از نوشته هامو نمایش میده.

از پیشنمایش لینک ها هم استفاده کردم که آدرس سایتم چطوری نمایش میده تو گوگل, تو پیشنمایش ها Description رو مینویسه اما گوگل نمینویسه.

ویرایش شده توسط mohamadspider
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، هادی خانزاده گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید

رو پست های جدید هم این شرایط هست یا فقط تو پست های قدیمی اینجوری مونده؟؟

موفق و پیروز باشید

سورس صفحه رو که میبینم , همون نوشته هایی هست که بصورت دستی وارد کردم. اما تو سرچ گوگل خلاصه ای از نوشته هامو نمایش میده.

از پیشنمایش لینک ها هم استفاده کردم که آدرس سایتم چطوری نمایش میده تو گوگل, تو پیشنمایش ها Description رو مینویسه اما گوگل نمینویسه.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mohamadspider گفته است :

یک لینک به عنوان نمونه بفرستین.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در 2/13/2018 at 23:22، mohamadspider گفته است :

گوگل بر اساس سرچ کاربر میاد توضیحات مخصوص به خودش رو در نتایج به کاربر نشون میده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...