رفتن به مطلب

افزونه تماس با ما و ارتباط با دیتا بیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام با افزونه contactform7 یا هر فرم ساز دیگه ای فرمی رو طراحی کنم که اطلاعات کاربران سایتم رو مانند شماره شناسنامه و عکس پرسنلی شون رو دریافت کنه. اما نمیدونم این اطلاعات رو کجا و چطوری ذخیره میکنه. من میخوام با دیتا بیس ارتباط بگیرم و این ارتباط از طریق افزونه فرم ثبت نامی که گفتم برقرار بشه. اگه بتونم بصورت یک فایل متنی یا pdf خروجی بگیرم. نمیدونم توقع زیادی هست که از وردپرس دارم یا نه؟! ممنون میشم اگه از دوستان کسی میدونه یا تجربه داره من و راهنمایی کنه.

سپاس

لینک به ارسال

سلام
خسته نباشید
من از افزونه contact form 7 برای تماس با ما در سایتم استفاده می کنم.
این کد رو در تنظیماتش گذاشتم :

<label> نام شما (الزامی)
    [text* your-name] </label>

<label> ایمیل شما (الزامی)
    [email* your-email] </label>

<label> موضوع
    [text your-subject] </label>

<label> پیام شما
    [textarea your-message] </label>

[file* file-795 limit:1000000 filetypes:jpg id:axid class:axclass]

[submit "ارسال "]

فایل بدون خطا آپلود میشه اما در ایمیل ارسالی هیچ لینک یا فایل ضمیمه ای وجود نداره
لطفا راهنمایی کنید که از چه کدی برای تنظیمات قسمت ایمیل باید استفاده کنم.

لینک به ارسال

مشکلم حل شد. باید در قسمت فایل های پیوست فایل کد بخش آپلود فایلم رو وارد میکردم تا در پیوست ایمیل تصویر رو بتونم دریافت کنم.

اما مشکل جدیدی که دارم اینه که من میخوام یه فرم شسته رفته تحویل بگیرم و نه اطلاعات خام رو مثلا توی ایمیل برای من اطلاعاتی که کاربر در فرم ثبت نامی ارسال کرده را مثل نام و نام خانوادگی ایمیل و تصویرش رو دارم ولی به صورت یک فرم آماده میخوام باشه. تصویر یک فرم آماده استخدامی رو پیوست میکنم دقیقا منظورم همینه که خروجی فرم ارسالی از افزونه اینجوری باشه.

ممنون

img536.jpg

لینک به ارسال

سلام

برای طراحی فرم حرفه ای افزونه هست مثلا پروفایل بیلدر، ولی این چیزی که شما می خواهید کار هیچ افزونه ای نیست و به نظر من اگر خیلی لازمه باید این افزونه برای شما طراحی بشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی لازم نیست ولی حتما راهی هست حالا با کدنویسی یا با افزونه من فقط برای جنبه آموزشی قضیه میخوام یاد بگیرم. فک میکنم که بشه با همین افزونه contactform7 اطلاعات رو دریافت کرد. ولی نمیتونم خروجی رو به این شکل دریافت کنم. چون باید php مسلط باشم و متاسفانه بزرگترین مشکل من هم همینه php نمیدونم.:(

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...