رفتن به مطلب

عدم ویرایش محصولات گذشته ووکامرس

mahdiaction

پست های پیشنهاد شده

با سلام به تمام عزیزان
من چند سال هست که با ووکامرس کار میکنم و یه فروشگاه راه اندازی کردم، حال می خوام بعضی از محصولات دو سال پیش رو ویرایش کنم، قیمت  و تصویر  ویرایش شده اعمال نمیشه رو محصول، حتی عکسش رو نمی تونم تغییر بدم، دوستان عزیز چند روز مستقیما در اینترنت گشت وگزار کردم نتونستم این مشکل رو رفع کنم خیلی حیاتی هست.
لازم به ذکر هست که، ووکامرس رو بارها بروز رسانی کردم، بانک رو تعمییر کردم،  OPTIMAZE کردم .
واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mahdiaction گفته است :

لازم به ذکر هست که، ووکامرس رو بارها بروز رسانی کردم، بانک رو تعمییر کردم،  OPTIMAZE کردم .

من حدس می زنم اطلاعات کش شده باشه

تغییرات رو اعمال کنید و سپس در صفحه ی محصولتون، دکمه ی Ctrl+F5 رو بزنید. نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، mahdiaction گفته است :

این از چی میتونه باشه؟

وردپرستون رو آپدیت کردین؟

اگه آپدیتش کردین دانگریدش کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام بر مهندسین عزیز

ممنون از وقتی که میزارید .

دانگرید کردم باز نشد ،   صفحه ویرایش محصولات رو inspect element کردم دیدم 159 تا خطا وجود داره ، فکر کنم از ویرایشگر باشه طبق خطا، بعد یه سوال امکان داره اکانت محدود شده باشه؟؟؟

987.png

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، mahdiaction گفته است :

دانگرید کردم باز نشد ،   صفحه ویرایش محصولات رو inspect element کردم دیدم 159 تا خطا وجود داره ، فکر کنم از ویرایشگر باشه طبق خطا، بعد یه سوال امکان داره اکانت محدود شده باشه؟؟؟

افزونه زیر اگه روی  وردپرستون نصب هست غیرفعالش کنید »
https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

لینک به ارسال

مهندس الان یه مشکلی پیش اومده، 

من چند تا افزونه محدود کردن کاربران نصب کردم ، الان اصلا نمیتونم افزونه فعال یا غیر فعال کنم حتی ووکامرس  با تنظیماتش نیست، کلا محدود شدم،

الان تو بخش کاربر مدیر رفتم دیدم پایین اینو نوشته؟ چیکار کنم از این حالت بیرون بیاد؟؟

33685.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahdiaction گفته است :

من چند تا افزونه محدود کردن کاربران نصب کردم ، الان اصلا نمیتونم افزونه فعال یا غیر فعال کنم حتی ووکامرس  با تنظیماتش نیست، کلا محدود شدم،

اگه میخواین افزونه ها رو غیرفعالش کنید، کافیه از هاست وارد بشید و فولدر اون پلاگین رو پیدا کنید و نامش رو تغییر بدین. غیر فعال میشه. افزونه ها در پوشه ی wp-content و پوشه ی plugins هستن.

برای مدیریت کاربرانتون از افزونه ی admin menu editor  استفاده کنید. میتونید همه چیز رو واسشون محدود کنید. مشکلی هم پیش نمیاد.

لینک به ارسال

سلام مجدد خدمت مهندس بزرگوار

من این پلاگین رو نصب کردم، متاسفانه اصلا  منو ووکامرس تو منو های سمت راست نیست تو این نرم افزاری که معرفی کردید ، کنارش شکلک چشم زده میگه مخفی شده هست

یعنی نمیتونم اصلا وارد تنظیمات ووکامرس بشم، الان که دیگه کل سایت میگه شما مجوز دسترسی ندارید، راهی نیست که من بتونم کاربر وردپرس محدود شده تو بانک اطلاعاتی رو بهش مجوز بدم،

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...