2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

اسلایدر رولوشن چند وقت هست این خطا رو میده، نمیتونم برطرف کنم مشکل رو ، لطفا راهنمایی کنید

Revolution Slider Error: You have some jquery.js library include that comes after the revolution files js include.
This includes make eliminates the revolution slider libraries, and make it not work.

To fix it you can:
1. In the Slider Settings -> Troubleshooting set option: Put JS Includes To Body option to true.
2. Find the double jquery.js include and remove it.

ویرایش شده در توسط -HADI-
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لطفا قوانین انجمن رو بخونید

نقل قول

15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.

بایگانی شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sha2w
      سلام و احترام
      میخوام اسلایدر قالبم رو  با اسلایدری که توسط metaslider ساختم در محیط css بخش سفارشی سازی تغییر بدم
      جسارتا به چه صورت المان اسلایدر قالبمو لینک کنم به اسلایدر ساخته شده ؟؟
    • توسط hhamedd
      سلام دوستان. وقتی در یک اسلاید خاصی مخوایم یک لایه از نوع یک شیء اضافه کنیم خود روولوشن نمونه هایی از نوع svg و jpg نشون میده منتها فقط svg و آیکون ها قابل استفاده هستن ولی تصاویر jpg لود نمیشن و پیغام میده که "محتوا لود نمیشود" و در اسلایدم بارگزاری نمیشه. میدونید مشکل چیه؟ لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط madidi
      سلام این افزونه کاملا درست بود و مشکلی نداشت من چند بار نصب و غیر فعال و پاکش کردم 
      الان که دوباره نصب کردم . خواستم اسلایدر جدید بسازم براش این مشکل پیش اومده 
      روی گزینه new slider که  کلیک میکنی بجای این که صفحه slider seting بیاد صفحه خالی شنون میده 
      *هم وردپرسم بروزه هم افزونه
      *افزونه جدید دیگه ای هم نصب نکردم که با اون تداخل داشته باشه 
      چطور این مشکل حل کنم ؟
      توی سایت دیگه هم تست کردم اما هیچ مشکلی نداشت :/

• توسط Silence
      برای اینکه یک سری از مطالب به عنوان مطلب ویژه در قسمت بالای سایت به صورت اسلاید نمایش داده بشه، می خوام از یک دسته به عنوان ویژه و یا تگ ویژه استفاده کنم....
      حالا برای انتخاب اسلایدر یک سوال برام پیش اومده...
      آیا برای این کار، با استفاده از jQuery و HTML و CSS یک اسلایدر تعریف کنم و کدهای وردپرس رو در اون قرار بدم بهتر هست یا اینکه از پلاگین های آماده برای این کار استفاده کنم؟..
      کدوم پیشنهاد می شه و چرا؟...

هر کدوم از این دو مورد آیا مزیت و برتری نسبت به دیگری دارن؟...

• توسط hojjat.sa
      سلام دوستان
      میخواسنم بدونم به چه شکل میتونم به صورت رندوم مجموعه اسلایدرهایی را که در پلاگین Revolution Slider ساختم نمایش بدم ؟
      البته یه کد پید کردم که اینکار رو میکنه اما همه اسلایدرها رو به صورت تصادفی نمایش میده ... که کدش اینه :

<?php
      $my_sliders =new RevSlider();

// grab the "alias" names of the sliders
      $my_slider_array = $my_sliders->getAllSliderAliases();

// randomize magic
      $my_slider_keys = array_keys($my_slider_array);
      $my_random_slider_alias = $my_slider_array[$my_slider_keys[rand(0, count($my_slider_keys) - 1)]];

// add the random slider to the page
      putRevSlider($my_random_slider_alias);
      ?>

حالا اگر بخوام ای دی یا اسم اختصاصی مثلا دوتا از مجموعه اسلایدرهام رو اینجا بزارم باید دقیقا کجاش را تغییر بدم ؟؟؟
      ممنون