رفتن به مطلب

آشنایی مدیر سایت با ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت وردپرسی طراحی کرده ام، می خواستم بدونم آیا مدیر سایت باید کار با محیط وردپرس را بلد باشه؟ بعد از آپلود سایت، صفحه مدیریت سایت همان صفحه ای است که در لوکال استفاده می کردیم؟

ممنون

لینک به ارسال

بله قطعا مدیر سایت باید کار با وردپرس رو بلد باشه تا بتونه سایت رو مدیریت کنه

بخش ورود به مدیریت سایت میشه :اگه اسم دامین مثلا site.com باشه میشه

http://site.com/wp-admin

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، nars گفته است :

ممنون

آیا مدیر سایت می تونه به کدها دسترسی داشته باشه؟ پلاگینی نصب کنه و کارهایی که من خودم در لوکال روی سایت انجام می دم؟

سلام 

بله مدیر میتونه پلاگین نصب و حذف کنه. تنظیمات قالب رو انجام بده. برگه ایجاد کنه و نوشته ایجاد کنه و کلا میتونه همه بخش های سایت رو مدیریت کنه. البته در صورتی که سطح دسترسییشون admin یا مدیرکل باشه.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، nars گفته است :

ممنون از جوابتون

پس چطوری می تونم اونو تجاری سازی کنم، اگر مدیر به همه چیز دسترسی داشته باشه می تونه کد رو به دیگران هم بده!

خواهش میکنم.

معمولا تمام قالب های وردپرس رو میشه با کپی کردن فایل های قالب به یه سایت دیگه راه اندازی کرد. من به شخصه ندیدم تا حالا قالبی رو که از اینکار جلوگیری کرده باشه. برخی از توسعه دهنده ها میان و برای قالب لایسنس قرار میدن ولی اینجوری باز هم میشه قالب رو روی یه سایت دیگه راه اندازی کرد نهایت اگه لایسنس نداشته باشه یه سری از امکانات قالب از کار میفته.

شما هم فکر میکنم باید برای قالبتون لایسنس قرار بدید ولی قطعا کار ساده ای نیست.

قبلا تو این این تاپیک بحث شد ولی نمیدونم به نتیجه رسید یا نه:

موفق باشید...

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، nars گفته است :

ممنون از وقتی که گذاشتید

پس چرا بعضی از قالب ها فروشی هست؟ این جوری فرد خریدار می تونه اونو بارها بفروشه!

خب قالبی که از مرجع خریداری بشه مزایایه خودشو داره مثلا: 

قابل اطمینان تر هست.

پشتیبانی داره.

تو بازه های زمانی خاص آپدیت میشه و با تکنولوژی های روز خودشو هماهنگ میکنه.

ولی همیشه افرادی هستن که زحمت های یه تیم یا یه برنامه نویس یا یه توسعه دهنده رو با کارهای غیراخلاقی از بین میبرن. همین الان کلی قالب یا پلاگین  نال شده وجود داره که تو وب بصورت رایگان قرار داده شده برای دانلود درصورتی که پولی هستن. هم تو سایت های ایرانی و هم تو سایت های خارجی و این رو نمیشه کاریش کرد. چون تا حد خیلی زیادی به فرهنگ و اخلاق مصرف کننده مرتبط هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...