رفتن به مطلب

مقایسه دو فیلد در افزونه گراویتی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان محترم وردپرسی

یک مشکلی دارم لطفا بنده را هنمایی کنید.

با استفاده از افزونه گراویتی فرمی را طراحی کردم که قرار هست اتفاقاتی در این فرم بیفته که در ادامه توضیح میدم.

قرار هست کاربر شماره تلفن منزل خود را در فیلدی وارد کنه و توسط یک لیست از مراکز که پیش وند شماره ها دراون قرار دارد، بررسی شود که آیا این شماره در لیست مراکز قرار دارد یا خیر.
اگر داشت که ادامه کار و اگر نداشت به کاربر پیغام نمایش دهد که شماره شما شمامل این مراکز نمی باشد.

این مقایسه را چطور میتونم انجام دهم.
آیا افزونه دیگری وجود دارد./>

با تشکر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، savadkoohi گفته است :

آیا افزونه دیگری وجود دارد./>

گراویتی این قابلیت رو نداره. من خیلی تحقیق کردم. نمیشه

اگه صرفا بخواین که چک کنه واستون میتونید از افزونه ی شناسه یاب استفاده کنید.

من یه افزونه دیگه هم آماده دارم میکنم که اگه جزییات کارتون رو دقیق تر بفرمایید براتون میگم این افزونه ی ما به درد شما میخوره یا نه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، yaali گفته است :

من یه افزونه دیگه هم آماده دارم میکنم که اگه جزییات کارتون رو دقیق تر بفرمایید براتون میگم این افزونه ی ما به درد شما میخوره یا نه.

درود بر شما.
من یک دفتر خدمات adsl دارم. دارم یک سایت طراحی میکنم که به مشتریانم خدمات بهتر بدم. از همین رو، میخوام شماره هایی که در لیست مراکزی که از قبل تعریف کردم، را کاربر وارد کنه و پس از بررسی شماره کار که آیا در محدوده مراکز هست، بعد از صحت شماره، یک فرم برای کاربر بیاد و فرم را تکمیل کنه و در آخر یک سرویس را انتخاب و خریداری کنه.

یه جور مقایسه یا شرط جستجو در یک لیست هست.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، savadkoohi گفته است :

بعد از صحت شماره، یک فرم برای کاربر بیاد و فرم را تکمیل کنه و در آخر یک سرویس را انتخاب و خریداری کنه.

تقریبا همه ی این موارد رو داره به جز انتخاب سرویس و پرداخت آنلاین.

خصوصی در ارتباط باشید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...