8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و درود

در 5 ساعت قبل، masoudmosleh267 گفته است :

خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟

غیرممکن که نیست ولی خوب خیلی کار داره تغییر CMS یک سایت اونم به یه CMS اختصاصی که قراره با لاراول پیاده بشه.

باید تمامی امکانات موردنیاز رو خودتون تعریف کنید توی لاراول چون اونجا خبری از افزونه ها نیست.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر کاملا مسلط به php و لارول باشید امکان تبدیل که نه امکان نوشتن امکانات مد نظر وجود داره.

برای افزونه‌ها هم بر حسب کاربردشون میتونید کد php بزنید.

در کل توصیه نمیکنم این کار رو؛ نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست.

موفق باشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

غیرممکن که نیست ولی خوب خیلی کار داره تغییر CMS یک سایت اونم به یه CMS اختصاصی که قراره با لاراول پیاده بشه.

باید تمامی امکانات موردنیاز رو خودتون تعریف کنید توی لاراول چون اونجا خبری از افزونه ها نیست.

موفق باشید

ميخوام بدونم كه بايد كدارو كپي كرد تو لاراول بعد تغييراتي توشون داد كه نه كلا بايد از پايه كدنويسي شه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرمايش شنا درسته اما وردپرس قابل هك شدنه و هم اينكه افزونه هي دارن آپديت ميشن و سايت رو به هم ميريزن. از طرفي چند تا از افزونه هارو كداشو دست كاري كردم و اختصاصيش كردم كه با آپديت همش ميره رو هوا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، masoudmosleh267 گفته است :

ميخوام بدونم كه بايد كدارو كپي كرد تو لاراول بعد تغييراتي توشون داد كه نه كلا بايد از پايه كدنويسي شه؟

در ابتدا باید گفت این حرکت یه حرکت بسیار زمانبر و ملال آوره.

قالب سایت شما که اکثرا دارای کدهای HTML ئه که خوب کدهای HTML سرجاش میمونه ولی یه سری کد PHP داره قالب شما که این کدها برای داینامیک کردن قالب قرار داده شده اکثر اون کدها مختص وردپرسه و توی لاراول معنی نداره و باید تعریف بشه.

پلاگین ها هم میشه از کدهاشون الگو گرفت چون بالاخره PHP هست ولی نه اینکه کلا کپی کنید بعد بیاید تغییرات بدید چون سطح تغییرات زیاد خواهد بود.

مورد آخری هم که هست اینه که در لاراول بخش طراحی داشبورد سایت ، ارتباط با دیتابیس ، طراحی استرکچر دیتابیس و... با خود شماست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، mehran-b گفته است :

در ابتدا باید گفت این حرکت یه حرکت بسیار زمانبر و ملال آوره.

قالب سایت شما که اکثرا دارای کدهای HTML ئه که خوب کدهای HTML سرجاش میمونه ولی یه سری کد PHP داره قالب شما که این کدها برای داینامیک کردن قالب قرار داده شده اکثر اون کدها مختص وردپرسه و توی لاراول معنی نداره و باید تعریف بشه.

پلاگین ها هم میشه از کدهاشون الگو گرفت چون بالاخره PHP هست ولی نه اینکه کلا کپی کنید بعد بیاید تغییرات بدید چون سطح تغییرات زیاد خواهد بود.

مورد آخری هم که هست اینه که در لاراول بخش طراحی داشبورد سایت ، ارتباط با دیتابیس ، طراحی استرکچر دیتابیس و... با خود شماست.

پس شدنيه ولي خيلي كار داره. 

ممنون از راهنماييتون. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، masoudmosleh267 گفته است :

پس شدنيه ولي خيلي كار داره. 

بله همینطوره.

در 13 دقیقه قبل، masoudmosleh267 گفته است :

ممنون از راهنماييتون.

خواهش میکنم.

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kimidoonekekie
      سلام.
      یک نفر یک سایت آگهی تخصصی میخاد
      مثل سایت با ما ، که آگهی خودرو گذاشته تو زمینه تخصصی برای سه موضوع این سایت ایجاد میشه.
      به صورتی که آگهی قابل ثبت باید باشه (مثل ثبت خودرو دارای المان های زیر مجموعه هست)
      و بعد جستجوی حرفه ای و نمایش نتایج به مختص درخور در هر صفحه سایت . 

ایا از لحاظ کارایی ،پیاده سازی امکانات(مثلا درحد سایت باما) سرعت بالا ، پاسخگویی در تعداد زیاد بازدید (200-300) هزار نفر ، سایت با وردپرس قابل پیاده سازی هست؟
      بعضی ها گفته اند که نه و حتما باید کد نویسی باشه
      و بعضی ها به شدت از وردپرس و پیاده سازی سایت های مهم مثل کاخ سفید با اون دفاع کردند.
      لطفا من رو از نظرات تخصصی خودتون بهره مند کنید.
      با تشکر.
    • توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43

• توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.
    • توسط imaniy
      سلام دوستان من افزونه Subscribe to Comments Reloaded رو نصب و پیکربندی کردم تا کاربر وقتی نظرش تایید شد یا پاسخ داده شد واسش ایمیل ارسال بشه ولی این کار رو نمیکنه نمیدونم چرا راستی تو قسمت نشانی رایان‌نامه فرستنده جیمیل من هستش این چطوری میتونه با جیمیل من برای کسی ایمیل ارسال کنه مگه سترسی داره؟ اگه مشکل همینه باید چیکار کنم؟ راستی راهی هست وقتی کاربر نظری ثبت میکنه بهش گفته بشه نظر شما منتظر تایید مدیریت میباشد؟ امیدوارم اینم افزونه نخاد.