رفتن به مطلب

نحوه صحیح بر چسب گذاری

mj1362

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.

در مورد نحوه صحیح برچسب گذاری مطالبی رو از سایت های مختلف خوندم ولی به جمع بندی کاملا دقیقی نرسیدم.

کلمه کلیدی سایت من "آموزش زبان آلمانی" است و قصد دارم که سایت من با سرچ این عبارت در گوگل بالا بیاد.

1. برای نوشته های من برچسب "آموزش زبان آلمانی" مناسب هست یا سه برچسب "آموزش" , "زبان" , "آلمانی"  ؟

2. اگر از سه برچسب "فیلم آلمانی" و "ویدیو آلمانی" و " کلیپ آلمانی" استفاده کنم مشکلی از لحاظ تکراری بودن برچسب ها به وجود می آید ؟ در این صورت اگر بخواهم سایت من با هر سه این عبارات در گوکل بالا بیاید و نه با یکی از آن ها، چکار باید کرد تا دیگر مشکلی به لحاظ تکراری بودن برچسب پیش نیاید ؟

ممنون.

ویرایش: در مورد سوال اول، نام سایت و عنوان اصلی آن "آموزش زبان آلمانی" است. در این حالت آیا اصلا درست است که در نوشته ها نیز به عنوان بر چسب استفاده شود ؟

ویرایش شده توسط mj1362
لینک به ارسال

سلام

بهتره در برچسب‌هاتون از کلمات کلیدی داخل مطلبتون استفاده بشه. مثلا موضوع مطلب شما آموزش زبان آلمانیه، داخل مطلب کلمات فیلم آموزش زبان آلمانی و.. بکار ببرید و در برچسبتون استفاده کنید.

عنوان مطلب رو هم در برچسب استفاده نکنید بهتره.

در ضمن برچسب‌ها رو جداگونه نزنید. "آموزش زبان آلمانی" صحیح و "آموزش" , "زبان" , "آلمانی" ناصحیح است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...