رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه کار با ورد پرس و شروع کردم و یک سوال دارم؛

باید چیکار کنم که وقتی در منو روی صفحه اصلی که خودم ایجاد کرده ام کلیک کنم تمام مطالب نمایش داده شود؟

درحال حاظر با کلیک روی صفحه نخست،وارد صفحه ای میشود که هیچ اطلاعاتی نداد.

ویرایش شده توسط golicomp
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، golicomp گفته است :

سلام

من تازه کار با ورد پرس و شروع کردم و یک سوال دارم؛

باید چیکار کنم که وقتی در منو روی صفحه اصلی که خودم ایجاد کرده ام کلیک کنم تمام مطالب نمایش داده شود؟

درحال حاظر با کلیک روی صفحه نخست،وارد صفحه ای میشود که هیچ اطلاعاتی نداد.

سلام 

شما میتونید تو منو سایت بیاید دسته بندی مقالاتتون رو قرار بدید. 

یعنی مثلا شما دسته ای دارید به اسم مطالب علمی که یه سری مقاله داخلش قرار دادید. حالا میتونید از بخش: پیشخوان->نمایش->فهرست-> این دسته رو تو منو بزارید. هر زمان که کاربر روی این لینک کلیک کنه. وارد صفحه آرشیو مطالب دسته علمی میشه و اونجا میتونه تمامی مقالاتی که تو این دسته هست رو مشاهده کنه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، m4xs051 گفته است :

سلام 

شما میتونید تو منو سایت بیاید دسته بندی مقالاتتون رو قرار بدید. 

یعنی مثلا شما دسته ای دارید به اسم مطالب علمی که یه سری مقاله داخلش قرار دادید. حالا میتونید از بخش: پیشخوان->نمایش->فهرست-> این دسته رو تو منو بزارید. هر زمان که کاربر روی این لینک کلیک کنه. وارد صفحه آرشیو مطالب دسته علمی میشه و اونجا میتونه تمامی مقالاتی که تو این دسته هست رو مشاهده کنه.

صفحه اصلی درواقع یک برگه هست که در منو قرار دادم و میخوام داخل این برگه مطالب بر اساس آخرین مطلب نوشته شدهدر سایت وجود داشته باشه.همینطور در برگه اخبار و هر مطلب جدیدی که نوشته میشه خودبه خود وارد صفحه نخست بشه.

این راهی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد!

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، golicomp گفته است :

صفحه اصلی درواقع یک برگه هست که در منو قرار دادم و میخوام داخل این برگه مطالب بر اساس آخرین مطلب نوشته شدهدر سایت وجود داشته باشه.همینطور در برگه اخبار و هر مطلب جدیدی که نوشته میشه خودبه خود وارد صفحه نخست بشه.

این راهی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد!

ببینید دوست عزیز 

فرض کنید شما سه تا دسته بندی دارید مثلا:

خبری

علمی

آموزشی

مرحله اول:

باید این سه تا دسته رو ایجاد کنید.

حالا این دسته ها رو چطوری ایجاد کنیم؟ به بخش نوشته ها -> دسته ها برید و این سه تا دسته رو ایجاد کنید.

مرحله دوم: 

حالا تعدادی نوشته بصورت تست تو سایت منتشر کنید و هر کدوم رو به این دسته ها وارد کنید. یعنی زمان انتشار دسته بندی رو براشون مثلا علمی یا آموزشی یا خبری بزنید تا دسته بندی مقاله داشته باشه تا بعد بتونیم این مقالات رو نشون بدیم.

مرحله سوم: 

توسط یکی از این افزونه ها:

https://wordpress.org/plugins/post-grid/

یا 

https://wordpress.org/plugins/the-post-grid/

مطالب رو با تفکیک دسته بندی توی صفحه نخست سایت نمایش بدید.

(این راهی که گفتید رو انجام دادم ولی نشد!) ===> قطعا یه جای کار رو بدرستی انجام ندادید که نشده با دقت بیشتری این بار انجام بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...